reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
I wróciły bóle piersi... a do tego dziś po raz pierwszy Eryk ciągnał za pępowinkę, w opisie 26 tyg jest napisane chyba na onecie że dzidzi to własnie robi :p
 
Sorga po czym poznałaś, żę ciągnie za pępowinę?
 
Sorga, a czym się to objawia??? Bo ja nic takiego nie czuję:-( .
Poza tym trochę zaczynam się martwić, bo mnie nic z piersi nie leci. W pierwszej ciąży leciało przy przyciśnięciu, a teraz nic a nic.:no:
 
no bo miałam wrażenie ciagniecia na pepku... i tak sobie powiedziałam że to chyba to, skro akurat w tym tyg ma zacząć ciagnąć, i to pisali że całkiem mocno ale żeby sie nie martwić bo nasza pepowina jest do tego przystosowana, zdaje się że kilka z was juz tego doświadczyło a ja mówiłam że nie wiem o co biega- no i juz wiem. Zaraz poszukam tego artykułu. :tak:
 
oto cytat:
Odruch chwytania. Chwytanie jest jednym z tych właśnie odruchów. Jeśli podasz noworodkowi palec, zadziwi cię siła, z jaką go chwyci. Właśnie teraz dziecko ćwiczy ten odruch. Jego ulubioną zabawką do ciągnięcia jest pępowina, którą lubi szarpać i targać. Nie martw się – pępowina na pewno wytrzyma te zabawy.
a całość znajdziesz tu
 
Dziewczyny a wy dusicie sobie sutki czy jak? bo mi z piersi nic a nic nie leci ale tez ja ich nie naciskam ani nie dusze. W ogole boje sie ze to boli:-(
 
a w kalendarzu Babyboom, w 26 tyg masz napisane że tylko niektore kobiety maja siare, inne nie maja jej do porodu...
 
Dziewczyny a wy dusicie sobie sutki czy jak? bo mi z piersi nic a nic nie leci ale tez ja ich nie naciskam ani nie dusze. W ogole boje sie ze to boli:-(

Monia ja ich nie naciskam, chociaż ostatnio mój mąż próbował i oberwał za to:baffled:. Myślę że nie masz się czym martwić mi tez jeszcze siara nie leci, raz tylko miałam plamę na bluzce, ale na 100% nie jestem pewna że to siara. A jak będziesz na siłę naciskała to na pewno będzie bolało:tak: .
 
reklama
no ja nawet sobie tego nie wyobrazam:wściekła/y: co za bol! Poprostu sie pytam bo naczytalam sie ze dziewczyny dusza sutki i sprawdzaja czy cos leci itd. W ogole po co mi to?! Ja nie chce by cos mi teraz juz kapalo. ja mam suche brodawki, moze nawet lekkie strupki na nich czy cos i zostawiam je w spokoju.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry