reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sorga ja również jak na razie zauważyłam wyciek tylko z jednej (prawej), więc chyba faktycznie piersi pracują na innych "obrotach".
 
reklama
A ja mam dzisiaj swędzący dzień :zawstydzona/y:
Gdyby nie to, że byłam w pracy, to pewnie zadrapałabym je do krwi :wściekła/y:
 
no to znaczy że wszystko w normie:))
Jola podpytaj efilo bo coć mi się zdaje że ona miała takie swędzące mocno piers w pierwszym trymestrzei i dostała jakąś działającą cuda maść.
 
Jolka co do drapania to ja wiem coś na ten temat. Ja kilkakrotnie zadrapałam piersi do krwiaków tak swędziały i teraz też czasami mnie swędzą(okropnie) najepiej mieć przy sobie mocno nawilżajacy balsam i gdy swędzą od razu je smarować i to dużą ilością-powinno przejść
 
kurczę, a ja tak jeszcze nie miałam :baffled:
 
Może to dlatego, że założyłam nieusztywniany biustonosz, a zazwyczaj noszę usztywniany. Poza tym wydaje mi się, że trochę urosły ;-)


niuni wszystko przed tobą ;-)
 
Niuni Ty się ciesz ze nie miałaś swędzących piersi, to jest katorga a jak juz zaczniesz drapać to przestać nie można buuu,
Jolka nie byłabym przekonana co do winy stanika-raczej to wina skóry naciągającej się i rosnących piersi-jeśli nie chcesz mieć takich probemów jak ja to naprawdę intensywnie smaruj swoje.
 
siwucha teraz to mi już nic nie pomoże, bo mam rozstępy po pierwszej ciąży :-(
 
a ja po dzisiejszej nocy miałam siare na obu piersiach- znaczy wyrównuje sie:)
 
reklama
Temat siary zaczął mnie też dotyczyć :baffled:

Nie wiem czy to się już tutaj pojawiło ale czytałam, żeby uważać z "wyciskaniem" i ugniataniem piersi, bo to może powodować wzmożone skurcze macicy. Cóż, ja widzę prawidłowość, że jak się Mały bardzo rozpycha, to mnie zaczynają bardziej swędzieć i częściej pojawia się siara. Zauważyłyście coś takiego?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry