reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BÓLE PIERSI-do którego tygodnia ciąży?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
:eek: Ostatnio znowu zauważyłam skok w rozmiarze mojego biustu i jakoś minie pobolewa. Nie bolał już od bardzo dawna a teraz prawie cały czas go czuję, to normalne?:confused:
 
xczytalam że już w 17 tygodniu pierwsza siara może lecieć... może to od tego, ale czy to powinno boleć Blanes, nie wiem :confused:
 
No faktycznie nie wkleiło się. Może spróbuj przez menu u góry i opcję wstaw link.
 
Hej laski bombaski!!
Jestem wrześnióweczka ale widze ze rozpoczęłyście wątek szalenei mnie nurtujący:eek: Otóż widze ze Wy wszystkie macie jakies chociaz minimalne zmainyw piersiach. A u mnie nic!!!!! Zupełnie. Jak było przy I ciązy zupełnie nie pamietam i sie stykuje ze te piersi takie zupełnie niewrażłiwe. Byłam juz u gina, słyszałam serducho (to był 7tc) i mam jazdy zby cos sie złego nie stało. :-(
Siku tez w nocy musze załatwić- katorga (ale pod koniec ciązy to jest diopiero jazdaheheh):baffled:
Jaką macie wiedze? może być tak ze te piersi mogą nie boleć a mimo to z ciąża jest wszystko git i hormonów jest wystarczająca ilość?:confused:
 
reklama
Atas sam brak zmian w piersiach nie jest żadnym powodem do obaw :happy:
Ja bardzo długo nie miałam tego typu objawów - a znam dziewczynę, która już kolejną ciążę przechodzi z zupełnym brakiem zmian biustu. Ani jej się nie powiększył, ani nie jest wrażliwszy - brzmi dziwnie, jednak to prawda. Podobno nawet gdy karmiła pozostawał taki sam.
W ciąży właściwie wszystkie objawy mogą ale nie muszą się pojawić - najważniejszy, czyli brak @ jest jedynym pewnym.
Ale jeśli się denerwujesz, zapytaj lekarza. Myślę, że powie Ci to samo - mój właśnie tak zrobił :happy:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry