reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

Moja malutka w nocy mnie tak skopała, że się obudziłam, a że zlana byłam potem i przykryta po uszy to wnioskuję, że jej było za gorąco ;-). Też się aż boję co będzie za parę tyg. jak już teraz daje nieźle popalić. Na razie jest bardzo rozczulające, ale boję się że stanie się bolesne. I też układa sie asymetrycznie- raczej po prawej stronie brzucha (moja wątroba!!!) - może na jakąś prawniczkę wyrośnie?

moj tak samo reaguje na ciepło,jak za bardzo jestem przykryta i jak biorę cieplejsza kąpiel i jest mi ciepluteńko :-) to mały zawsze protestuje :-D
Ale jakoś nie doświadczyłam bolesnych kopniaków,czasami trochę poboli jak mały prostuje nóżki,ale wystarczy,ze sie tam złapie ręką pomasuje a mały cofa nóżki ;-)
 
reklama
nie ma nic w tym złego to normalne he mnie od wczoraj tak mocno kopie ze usiedziec nie moge....z wszytskich stron cały czas...wrazenie jakby miało wyskoczyc przez brzuch czasami bolesne :-D coz ten maluch tam wyprawia :szok::-D:-D:-Dnawet w tym momencie tak kopie ze usiedziec nie moge hehehehe az mi wystaje brzuch cały taki dziwny kształt hehehhe
 
nie ma nic w tym złego to normalne he mnie od wczoraj tak mocno kopie ze usiedziec nie moge....z wszytskich stron cały czas...wrazenie jakby miało wyskoczyc przez brzuch czasami bolesne :-D coz ten maluch tam wyprawia :szok::-D:-D:-Dnawet w tym momencie tak kopie ze usiedziec nie moge hehehehe az mi wystaje brzuch cały taki dziwny kształt hehehhe

to mój też kopie jak siedze i to głównie przy kompie :-D
a ostatnio tak się ułożył,że mój brzuch przypominał kształtem hmm nie wiem co...ale śmiechu mieliśmy sporo,bo co mój zerknął mi na brzuch to miał polewke ze mnie straszną a ja z niego,bo mały jakieś schodki zrobił mi z brzucha :-D
 
to mój też kopie jak siedze i to głównie przy kompie :-D
a ostatnio tak się ułożył,że mój brzuch przypominał kształtem hmm nie wiem co...ale śmiechu mieliśmy sporo,bo co mój zerknął mi na brzuch to miał polewke ze mnie straszną a ja z niego,bo mały jakieś schodki zrobił mi z brzucha :-D
hehehehe no moj to robi takie jakies jajo he ze z ani z prawej ani lewej w ogole nie mam brzucha tylko taki do góry sie robi heheheh a znasz płeć juz?:)
 
no tak, to jest ból spowodowany kopniakami Małego.
w brzuchu też mi zie tak dziwnie mały układa :) zabawnie to wyglada.
aha i jeszcze jedno, dzidzia kopie mnie zawsze w prawy bok brzucha- rzadko się zdarza żebym czuła po lewej stronie. No może jedynie jak się na bok położę. Czuje też, że woli przebywać na prawym boku mojego brzucha. I lubi się strasznie wypinać.
heh u mnie Julka od 6 mca ułożona była pupcią w dół więc jej pupa na pęcherz cisnęła, nózki w żebra a głowka nad pępkiem i tam wciaż mialam górkę, że aż kiedyś jakaś kobitka w autobusie spytała co to:-D często mialam jej nózke pod żebrami, ale w miejscu gdzie pępek wiecznie pusto:eek: najgorzej bolały kopniaki w zebra i pęcherz. mam nagranych kilka filmików jak mała fika i moj brzuch się pręży , jak będzie starsza to jej pokażę co wyprawiała z mamusią:tak:
Hej!
Moja mała też mnie nieźle kopała i też w prawy bok. Wieczorem byłam tak obolała, że mogłam już tylko leżec, o siedzeniu nie było mowy. Bolało mnie zwłaszcza żebro po prawej stronie. Szok! Ale jak po porodzie odwinęłam ją z pieluszek i zobaczyłam jak się pręży i wyciąga, to już wiedziałam, dlaczego tak bolało:-D
Pozdrawiam i życzę zdrówka!
no ja tak samo jak dmuchawiec, jak zobaczyłam małą podczas pierwszego przebierania jak ona macha rączkami i nóżkami to wiedziałam już dlaczego byłam taka okopana:-D:-D:-D
 
No to ja się ostatnio zastanawiałam co to za część ciała wypina w okolicy mojego pępka. Wczoraj na USG dowiedziałam się, że pupkę, bo pięknie mi ją lekarz uwiecznił na płytce z wszelkimi detalami ;-) a główkę miała na dole twarzą do krzyża. Czasami jak się wypnie to ją posmeram i chyba ją to bawi bo podskakuje, chowa się i znów wypina ;-)
 
No to ja się ostatnio zastanawiałam co to za część ciała wypina w okolicy mojego pępka. Wczoraj na USG dowiedziałam się, że pupkę, bo pięknie mi ją lekarz uwiecznił na płytce z wszelkimi detalami ;-) a główkę miała na dole twarzą do krzyża. Czasami jak się wypnie to ją posmeram i chyba ją to bawi bo podskakuje, chowa się i znów wypina ;-)

hihihi skad ja to znam.... raczka w doku dupcia na pepku no dzidzie to potrafia :):):):) ale nie ma nic piekniejszego :):):)
 
reklama
Do góry