reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

reklama
mnie to najbardziej denerwowalo pod koniec jak na brzuchu brakowalo mi z pol metra skory..... bardziej mnie to bolalo kiedy maly sie obracal a ja sie modlilam zeby mi ten brzusio jeszcze sie troche rozciagnal :):):))
 
mnie to najbardziej denerwowalo pod koniec jak na brzuchu brakowalo mi z pol metra skory..... bardziej mnie to bolalo kiedy maly sie obracal a ja sie modlilam zeby mi ten brzusio jeszcze sie troche rozciagnal :):):))
A czy od połowy 7 miesiąca brzuch jeszcze bardzo Ci urósł? Ja to mam wrażenie, ze skora na pępku już do granic możliwości jest rozciągnięta, nawet mnie dziwnie bolała przez jakiś czas
 
A czy od połowy 7 miesiąca brzuch jeszcze bardzo Ci urósł? Ja to mam wrażenie, ze skora na pępku już do granic możliwości jest rozciągnięta, nawet mnie dziwnie bolała przez jakiś czas

o kochana ja nie mialam dlugo nic ale jak mi poszlo to oooooo od 7 to mi urosl i to nie malo... pod kobiec wygladalam jak slonica :):)) i zeby wstac z kanapy tom mnie musial podnosic :):):))
ale kazda jest inna wiec sie nie sugeruj... jak bedzie ozbaczysz :):):)
 
no ale od 7 msc do konca brzuch najbardziej rosnie....i nagle zrobi sie taki gigant:-)

dokladnie :) wolalam tego nie pisac zeby nie straszyc ;)

Ojej.... a ja myślałam, ze tylko troszeńkę... chyba jednak pęknę...nic mnie przed tym nie uchroni
dasz rade :) super wrazenia sa pod koniec :) spokojnie spokojnie tylko spokoj nas moze uratowac :):):)
 
dokladnie :) wolalam tego nie pisac zeby nie straszyc ;)


dasz rade :) super wrazenia sa pod koniec :) spokojnie spokojnie tylko spokoj nas moze uratowac :):):)

e tam straszyc hehehehhe ciezko zeby w ciazy miec taki malusi brzuch hehehehe jak w 7 tyg :-D:-D:-D ja to i tak mam mały mowi mi babeczka ma ze ja to mam tylko biust i brzuch...ze na 5 msc wygladam a dla mnie to i tak duzy ten brzuch jest :cool2:

 
reklama


e tam straszyc hehehehhe ciezko zeby w ciazy miec taki malusi brzuch hehehehe jak w 7 tyg :-D:-D:-D ja to i tak mam mały mowi mi babeczka ma ze ja to mam tylko biust i brzuch...ze na 5 msc wygladam a dla mnie to i tak duzy ten brzuch jest :cool2:


ja dlugo nie mialam nic przy pierwszej ciazy a ok 15 jak mi wyskoczyl to po tygodniu juz najlepsze ciuchy musialy isc do szafy na najwyzsza polke :):)) i wtedy to juz z gorki :):):) plus piersi.... teraz z B weszlam na D:szok::szok::szok:
 
Do góry