reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Jeśli mogę prosić to daj znać jak na wizycie czy warto się wybrać bo ja mam termin dwa tyg po Tobie
Hejka jestem po operacji blizny u Pomorskiego, minęło 8 miesięcy.. dostałam zielone światło. Właśnie się dowiedziałam że "ziarenko zasiane". Jestem umówiona do mojego ginekologa w przyszłym tygodniu.
Jak czytam teraz forum to boję się trochę rozejścia blizny. No ale czas pokaże 😉
 
reklama
Ja się dowiedziałam, że mam mały ubytek bo na 0,4 ale też w najcieńszym miejscu blizna ma 1mm. Lekarze niby dają zielone światło ale jak czytam to chyba mogę mieć problem. Jak myślicie?
 
Lekarz też mówił, że ta blizna będzie miała trochę inna wartość w zależności od dnia cyklu. Dajcie znać jak Wasze ciążę się skończyly
 
Witajcie,
Piszę do Was bo mianowicie mam taki problem....
16 stycznia 2017 mój porod zakończyl się CC. Od tamtej pory miałam dwie wizyty u ginekologa gdzie nie było mowy, że coś jest nie tak...
W sylwestra okazało się, że jestem w ciąży.
Wczoraj miałam pierwsza wizytę u swojego doktora, który prowadził moja pierwsza ciążę. Po wykonaniu USG okazało się, że jestem w 6 tygodniu ciąży i mam ubytek w macicy po cieciu cesarskim. Lekarz powiedział, że nie podejmie się prowadzenia tej ciazy i skierował mnie do szpitala bielanskiego w wawie do profesora.
Wczoraj miałam wykonane USG. Pani Lekarz potwierdziła, że jest ten ubytek ale jakoś za bardzo się tym nie przejęła i nic mi nie opowiedziała.
W poniedziałek mam wizytę u profesora z tym USG. Ciekawe co mi powie...
Ja naczytalam się w internecie mnóstwo i wylalam morze łez...
Witam mam podobną sytuację...proszę o kontakt jak pani sprawa się zakończyła liczę na dobre wieści mój mail turkosz1985@gmail.com proszę o pilny kontakt
 
Witaj.
Obecnie jestem w 15 tygodniu.
Jak na razie jestem w domu.
O dziwo... usg jak na razie mam rzadko.
Teraz będę miała 20.04.2018 a potem co 1,5 tygodnia. Podejrzewam, że pod koniec kwietnia będę mogła przewidzieć kiedy poloza mnie do szpitala.
Mam nadzieje, ze w domu będę jak najdłużej bo mam 14 miesięcznego syna i nie wyobrażam sobie rozłąki z nim do sierpnia...

Ogólnie w 6 tygodniu moj ubytek w bliznie miał 6mm teraz ma 8mm
Lekarz powiedział, że nie powinnam na razie się niczym martwić.

Powiem szczerze, że już tak się przyzwyczaiłam do tej myśli, że funkcjonuje normalnie i strach gdzieś odszedł w dal.
Proszę o kontakt
 
Hej Jagoda. Daj znać co powie lekarz w PL, obys sie wiecej dowiedziala. A przy okazji chcialam Was spytac dziewczyny jak wyglądają Wasze miesiączki, czy macie plamienia po okresie? U mnie to wyglada roznie w zaleznosci od cyklu, ale 3 miesiące temu poroniłam i od tego czasu obserwuje plamienia po okresie, ktore przedluzaja okres do nawet 8-9 dni
Hej, mam tak samo jak Ty. Cc potem poronienie i po poronieniu okresy po 8,9 dni. Udało Ci się zajść w ciążę z tym ubytkiem?
 
Cześć dziewczyny!

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie :p zwłaszcza osoby, którym udało się zajść w ciążę mimo Niche.

Niestety i ja posiadam ową niszę. Wg.pomiarow na usg (chyba w zależności od dnia cyklu) nisza ma 0,3-1,1mm długości. Staramy się z mężem od 11 miesięcy od drugie dziecko i....wielkie nic. Inne wyniki mam ok, choć daleko im do bardzo dobrych. Raczej są po prostu ok. Lekarz zaproponował mi histeroskopię i laparoskopię. W planach jest sprawdzenie wszystkiego w środku. Jest szansa, że mam też zrosty po CC. Zaś niszę mój dr proponuje przypalić na bokach, żeby ją wyplaszczyć.
Mam nadzieję, że to pomoże ...
 
Cześć dziewczyny!

Mam nadzieję, że ktoś się odezwie :p zwłaszcza osoby, którym udało się zajść w ciążę mimo Niche.

Niestety i ja posiadam ową niszę. Wg.pomiarow na usg (chyba w zależności od dnia cyklu) nisza ma 0,3-1,1mm długości. Staramy się z mężem od 11 miesięcy od drugie dziecko i....wielkie nic. Inne wyniki mam ok, choć daleko im do bardzo dobrych. Raczej są po prostu ok. Lekarz zaproponował mi histeroskopię i laparoskopię. W planach jest sprawdzenie wszystkiego w środku. Jest szansa, że mam też zrosty po CC. Zaś niszę mój dr proponuje przypalić na bokach, żeby ją wyplaszczyć.
Mam nadzieję, że to pomoże ...
Ja się staram juz 2 lata z niche. Wymiary 04x04 Do którego dnia cyklu masz plamienia?
 
Hej!
Właśnie krwawienia nie są u mnie dużym problemem. Mam jednodniowe i to nie w każdym cyklu. Zazwyczaj kilka dni po okresie. Bardziej dokuczają mi bóle podbrzusza. Mój lekarz początkowo nie typował tego jako głównej przyczyny trudności z zajściem w ciążę, ale po wynikach stwierdził, że w takim razie lepiej to sprawdzić (na ostatniej wizycie nisza pokazała się wieksza).

Jak sobie radzisz pod względem psychicznym ? Aktualnie mam kryzys i przyznam, że ostatnie 2 dni przeleżałam w łóżku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry