reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

reklama
Plamilam. Jak duza już nie pamietam musiałabym w dok zajrzec. Ale widoczna bez problemu na usg.
A ile się starałaś o dziecko? Długo? Czy raczej szybko poszło? Może mnie pocieszysz odpowiedzią :p
Z tego co się orientuję to dużo dziewczyn po CC ma niszę, ale nie każdej daje ona jakieś objawy. Masz rację, że może nie przez niszę nie zachodzą, ale po prostu szukamy przyczyny. Wiem, że normalny czas starań to 12 miesięcy, ale jeżeli ktoś już ma dziecko to skraca się ten czas do 6 miesięcy. Mi do tego dochodzi właśnie nisza i bardzo ciężki przebieg porodu...
 
A ile się starałaś o dziecko? Długo? Czy raczej szybko poszło? Może mnie pocieszysz odpowiedzią :p
Z tego co się orientuję to dużo dziewczyn po CC ma niszę, ale nie każdej daje ona jakieś objawy. Masz rację, że może nie przez niszę nie zachodzą, ale po prostu szukamy przyczyny. Wiem, że normalny czas starań to 12 miesięcy, ale jeżeli ktoś już ma dziecko to skraca się ten czas do 6 miesięcy. Mi do tego dochodzi właśnie nisza i bardzo ciężki przebieg porodu...
Ja starałam się bardzo długo ale z innego powodu.
 
Czy znacie lekarza w Łodzi, których specjalizuje się w naprawianiu ubytków? Jestem po 2. cc ,nie planuje kolejnej ciąży, ale chce pozbyć się ubytku ze wzgl. Na plamienia po miesiączce
 
Cześć, jest po 2 cesarkach w 2015 i 2019... po dwóch poronieniach.... wcześniej zachodzilam w ciążę xa pierwszym razem bez problemu.... a teraz staramy się o 3 ... wiem, że moze kto powue masz już przecież 2 ( na ogromnej ilości leków)ale tak marzę o 3 Dzieciatku.. I nie mogę zajsc... od momentu urodzenia w 2019 cały czas miałam kontrolę wizyty I nikt nigdy nie moeil o niszy.... choć zgłaszałam, że dlugo plamie po okresie dopiero po nie udanej próbie lekarz stwierdził, że mam niszę 9.5 cm.. to chyba bardzo dużo Prawda?proszę czy są tu historie, gdzie mimo nidzy udało się zajsc w ciążę ? I dlaczego nikt wcześniej wcześniej tym nie moeil? Czy mohlo się to zrobić w czasie?m np. Of nossejia Dzievks lub ćwiczeń?
witam, jak u Pani skończyła się sytuacją z niszą? Mam podobną sytuację, tylko nawet poddałam się operacji i znów po miesiącu zrobiła się dziura
 
reklama
Hej. Miałam 1 CC w 2018. Ubytek po cc ( objaw niche) dostrzegło dwóch różnych lekarzy i każde z nich dało zielone światło na starania, nie wspominając o jakimś szczególnym zagrożeniu powikłaniami. Udało mi się zajść w drugą ciążę dopiero teraz w maju po hsg. Teraz 8tc, lekarka nie widzi powodu do niepokoju, ale uznala ubytek jako bezwzględne wskazanie do 2 cc, około 2 tygodnie przed terminem , jeśli nic się nie będzie wcześniej działo. A ja jestem szczerze przerażona, że coś może mi się stać, choć zdaję sobie sprawę, że takie najgorsze scenariusze zdarzają się bardzo rzadko.
 
Do góry