reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

No coś ty tamarunia czemu smiać? To tak jak ty bys sie miała śmiać z nas, że mamy welon do ślubu... Przeciez to religia to inna tradycja i to jest własnie piekne. Ja akurat nie jestem jakoś mocno wierząca. Aczkolwieck za katoliczkę sie uważam (ale na msze co niedziela nie chodzę, tylko wtedy jak mam sama ochotę się pomodlić). Ale Jan Paweł II uczył toleracji wobec innych kultur i religi więc nawet by mi (i podejrzewam, że większości dziewczyn tu obecnych) do głowy by nie przyszło się smiac z tego. I slicznie wyglądasz do tego!!!

A tak w ogóle to kasiunka masz bardzo zgrabny brzuszek .

Dzięki wam wszytskim za wsparcie, bardzo mi było potrzebne. jesteście kochane. Już mi się teraz chumor poprawił. Kupiłam sobi dwa cienie Inglota, błyszczyk i krem Sopot i jakoś tak mi już lepiej :)
Fajnie, że wam sie kuchnia podoba. Jeszcze raz dziękuję za komplementy, szcególnie, że kuchnia to od początku do końca mój projekt i mojej mamy (pół roku przygotowań!!!). Dwa miesiące remontu (remontowaliśmy całe mieszkanie) dało się nam we znaki, także wiem co to jest....) ale z kuchni jestem naprawdę zadowolona. także jeszcze raz dzięki!!!.
Acha i strona ze smoczkami rewelacyjna, myślałam że się poiskam ze śmiechu, hihih

PS. A swoję drogą czy te doły to taka konieczność w ciąży??? Kurcze mamay wystarczająco dużo problwmów, ze by jeszcze walczyć z własnymi dołami!!!!
 
reklama
Te doły od czasu do czasu to chyba niestety konieczność. Ale są dwa niezawodne sposoby na poprawienie złego humoru:
1. Zakupy dla maluszka- sama radość :laugh:
2. Wklejenie zdjęcia brzuszka na BB- nawał komplementów ;)

Poprawa nastroju murowana (przynajmniej u mnie.
 
Tamarunia, a czy powiedzieć chociaż możesz jakie masz włosy (długość, kolor), czy też nie? Przepraszam za to pytanie, ale nie wiem za dużo o zwyczajach panujących w kulturze muzułmańskiej. A pytam ze względu na zwykłą babską ciekawość ;) i chęć wyobrażenia sobie twojej twarzy w całości :) :) :)
 
Ja tez chcialam spytac, byc moze naiwnie: od kiedy nosi sie hijab?male dziewczynki chyba nie nosza?jest jakis taki przelomowy moment?
 
A to mój brzuszek w 30 tygodniu
pict00010zm.jpg

i drugie zdjęcie
pict00020eo.jpg
 
Gosiek brzuszek naprawdę spory, ale tak poza tym to nie widać, żebyś przytyła. Kilogramki idą ci chyba tylko w brzuch. Bardzo ładnie wyglądasz :)
 
Wow Gosiek, ale brzuszek duzy!!!!!swietnie wygladasz!!!!!a tak w ogole to my sie z dziewczynami chowamy podTwoim Brzuszkiem!!!!Juz zadna nie dogoni chyba co?a i pomyslalam sobie ze pewnie duze dziecko musisz pod seruchem nosic:):):)

no i dziewczyny starsznie sie ciesze,ze tak piszecie,, ze mowicie o tolerancji i pamietacie o slowach Jana Pawla II, cieszy mnie tez to, ze tak wiele osob w Polsce, nie uwaza Islamu i muzulman za to, czym pokazuje go i nas telewizja!a co do koloru i dlugosci, to na forum nie, bo przeciez jest ogolnododstepne, natomist przypuscmy ze zdarzylaby sie sytuacj, ze spotykamy sie tylko my, same kobietki, a na dodoatek mam calkowite zaufanie, ze zadna z was nie bedzie mowic, nawet swemu mezowi, to, wtedy moge zdjac hijab, zle, ja przewaznie nie zdejmuje, bo przeciez natura ludzka jest tylko natura ludzka i kazdemu z nas zdarza sie cos powiedziec co sie nie powinno mowic, wiec to tak na wszelki wypadek.

natomoisat przed pojedynczymy osobami, przyjaciolka,-Chrzesciajnka, z ktora mieszkalam nawet jeszcze rok temu, normalnie zdjemowalam:)
 
reklama
dziewczyny - dzięki za miłe słówka :D :D
Nie dość, że słoneczko się uśmiecha ( ładna pogoda) to jeszcze wy jesteście takie miłe :D
 
Do góry