reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

Gosiek ale brzuchol, gigant, chyba przodujesz na forum (butów to chyba sama już nie wiążesz?) :laugh: śliczna mamusia z Ciebie :)
 
reklama
Z butami to sobie jeszcze radzę :laugh: :laugh: - ale kto wie?? z Anią pod koniec ciązy miałam problemy z butami ;D
 
Ale gosiek cudna pileczka :) Przodowmiczka jestes jak nic ;) Ciekawe ile Twoja dzidzia wazy :) A po Tobie calej serio kilogramow nie widac - tylko brzuszek-gigancik.
 
Anita28 z Ciebie to modelowa mamusia - super figurka

Tamarunia, wyglądasz świetnie wreszcie zaczął być brzuszek widoczny...

Gosiek - śliczny i już duuuży brzuszek...

 
Gosiek ale brzuszek!!! WOW !!! Jesteś moją przodownicą!!!! Śliczny brzuszek!!! Gigancik!!! Ale powiem ci, że bardzo ładnie wygladasz, kurcze naprawdę. Na początku ciąży tez wyglądałaś ładnie, ale teraz naprawdę widać różnice - aż cała promieniejesz - mimo, że sie nie uśmiechasz na zdjeciach :)
 
wow Gosiek, ale wielki brzuchol. Twoja kruszyna to chyba już ze dwa kilo waży. Twój brzuchol wygląda na 9 miesiąc - super ;)
 
reklama
Gosiek niesamowity brzuszek,bardzo mi sie podoba,ale z ciebi dumna mama ;)

Ja przeslyla fotki z dzis,
brzusio,w nim Natalka 28tyg i 4 dn ;Di:
brzuch28tygi4dni0pf.jpg

A to szczesliwa mamusia ;D:
korkawkuchni0lu.jpg
 
Do góry