reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

reklama
poczatek 30tc. Wklejam tylko kilka i generalnie bez meza, bo on tez nalezy do tych, co nie lubia upubliczniac sie na necie ;)
 
Bardzo ładne fotki, figurka super, mamusia uśmiechnięta, no i brzuś poprostu cudo!!! :laugh:
 
Helunia fajowo wygladasz,widze,ze spodnie dresowe najwygodniejsze,co???I super,ze pod brzusiem jej nosisz,ja teraz z szafy doslownie pare rzeczy moge wybrac,bo reszta juz a mala,a miescialm sie w iine jeszcze dwa tygonie temu. ;)
Wesolutak sliczne fotki i pieknie prezetujesz sie na nich.Czy maz to fotograf,niezle pomysly i piekna pamiatka ;D

Ja dolanczam swoja foke z ostatniego dnia w pracy ;D ;D ;D
tomyw34tyg4kr.jpg
 
Helunia fajny duzy brzucholek :)
Wesolutka sliczne zdjecia i super ciazowa figurka ;D
Maxin fajnie...wiosenna mama z brzusiem :)
 
No, no chwilkę człowieka nie ma, a tu tyle znowu zdjęć.
wesolutka prześliczna sesja zdjęciowa. Jesteś bardzo fotogeniczna i na pewno mąż bardzo lubi robić Ci zdjęcia :) :) :) Poza tym wspaniały brzuszek. Super
maxin bardzo ładnie wyglądasz, tak na sportowo i wiosennie... Brzuszek taki krąglutki, wymiarowy.
 
wygladacie swietnie! Tylko pozazdroscic! takie kształty..... :) jak ja bym chciała... :( ja niestety cała sie rozlalam az wstyd. :-[ a przytyłam 15kg ale wygładacie super! ja nawet nie wyciagam aparatu bo by sie mnie przestraszyL ;D ;D ;D
 
reklama
heksa! przestan nie wieze udowodnij nam to;):):)!!!!!!!!

no no co za sesje;):) brak slow jakie kobiety w ciazy sa sliczne;):) wszytkie bez wyjatku
 
Do góry