reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelka czy piers ???

Chciałam wiedzieć jaką opcje karmienia wy wybrałyscie i którą uważacie za słuszna i dlaczego ???


  • Wszystkich głosujących
    92
reklama
ale cisza nagle.........
jak tylko zaczelo sie o zmianie tematu! to niech taki zostanie a i tak bedziemy gadac o wszystkim tylko wracajcie bo nudno tu i bede musiala isc na telkewizje!!!!!!
 

hiih ja jestem ale musialam szybko wyprowadzic psa na spacer, wykapac sie.....bo sami jestesmy w domu z mlodym i musialam go samego zostawic :(
 
shady pisze:

hiih ja jestem ale musialam szybko wyprowadzic psa na spacer, wykapac sie.....bo sami jestesmy w domu z mlodym i musialam go samego zostawic :(

Odważna jesteś ja kurcze raz też poszłam do auta bo mąż nie wiedział czy zamknął. Stał przed blokiem i chyba jeszcze nigdy tak szybkonie leciała jk wtedy ::) ;D ;D ;D
 

powiem tak,,,juz mi przeszlo ale jak Alan byl malenki to malo zawalu nie dostawalam za kazdym wyjsciem z psem...niestety sila wyzsza....teraz wiem ze Alan nie obudzi sie przed 9.00 rano wiec moglam pojsc ale tez z predkoscia swiatla....roznie moze byc przeciez...
 
Własnie ja najbardziej się bałam tego że sie obudzi zacznie płakać i sie zaniesie ::)
chociaż teraz budzui się raczej z uśmiechem :laugh: :laugh: :laugh:
 

ja tego ze zacznie plakac to sie nie boje bo on budzi sie z usmiechem, czesto jest tak ze ja rano jeszcze spe, moj maz przy kompie ja sie budze i mowie "o juz nie spi" a moj maz "tak od godziny" kochany jest pod tym wzgledem....balabym sie tylko ze spadnie z lozka albo cos w tym stylu
 
dzień mnie nie było i tyle stron !!!
GAGA dziekijuż diś jet lepiej noe wiecej je i ja już więcej produkuje :)
jsorbekwkurzyłam się bo nie lubie jak sie baby niepotrzebnie kłucą :p a teraz jak tu miło o i ja się nie denerwuje :p ;)

I MIłEGO WIECZORU I WEEKENDU
 
Shady - no tak Majutek jeszcze mała to by nie spadła a to było z miesiać temu

Mija - to fajowo że juz nie masz nerwa :p ;) ;D ;D ;D ;D

 
reklama

hej Mija :)gdzies sie wloczyla caly dzien ;) my tu wazne tematy rozpracowywujemy a Ciebie niet  ;D ;D ;D

Jsorbek......nic mi nie mow o spadaniu ;) Alan spadl z tatusia(ktory spal na lozku i mial synka na piersiach, ruszyl sie i synek bach na iemie) jak mial niecaly miesiac...boshee co ja przezylam....
 
Do góry