reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

kiedys przez przypadek chirurg to widzial i tylko pokrecił nosem ze to nie mozliwe żeby przez zastrzyk. A dermatolog powiedziała ze uszkodzili mi naczynka i zaszła reakcja z zelazem
 
reklama
Pysia- naczyniolog może by pomógł, ja chodzę na naczynka i żylaki, nie wiem czy on się takimi wylewami zajmuje, ale warto spytać się. Ja bym poszła, tylko pewnie ty już masz dosyć biegania z tym po lekarzach.
 
ja z chęcią bym poszła ale tu nie ma takiego lekarza.Pewnie w wiekszych miastach,ale jak bede jechała na uczelnie to rozejsze sie tam za takim lekarzem.





poszperałam w internecie i jest taki lekarz 130 km odemnie;/::(
 
Pysia- a ty z jakich okolic, ja Gorzów, mam tu ale jeżdżę do Poznania bo taniej. Chociaż u nas na NFZ przyjmuje ale kolejki są, i terminy dopiero na sierpień, a ja muszę usunąć przed latem.
 
choruje na wrzody na jelicie, z powodu ciąży przestalam brać leki, co skutkuje bolem i krwawieniem z jelita, nie mam prawa sie denerwowac przy tej chorobie, bo grozi popenkanie jelita i wrzodów. czy moze to byc wskazaniem do cesarskiego ciecia?
 
Ja po raz drugi mam mieć wykonane cc z powodu zwężonej miednicy i niskiej postury. Jest któraś tutaj która miała cc z podobnej przyczyny??
choruje na wrzody na jelicie, z powodu ciąży przestalam brać leki, co skutkuje bolem i krwawieniem z jelita, nie mam prawa sie denerwowac przy tej chorobie, bo grozi popenkanie jelita i wrzodów. czy moze to byc wskazaniem do cesarskiego ciecia?
 
Podzielmy się wrażeniami na temat zabiegu cesarskiego cięcia lub obawami przed tym co nas czeka, wesprzyjmy przyszłe mamusie których czeka taka metoda "rozwiązania":tak:
 
Hej ...Ja przed cc byłam strasznie przerażona , aż sie bałam jechać do szpitala jak mi odeszły wody , ale oczywiście okazało się że jak zwykle panikowałam .. moja cesarke wspominam dość dobrze miałam znieczulenie zewnątrz oponowe i wszystko widziałam ...nic nie czułam ;-) .. Na sali wszyscy sobie żartowali i było bardzo sympatycznie (na tyle że zapomniałam o strachu) później dali mi na nią z bliska popatrzeć i dali ją narzeczonemu na czas mojego zszycia .. potem zawieźli na sale , a narzeczony z mała przyszedł . Pielęgniarka przystawiła mi ja do piersi ...Potem już gorzej bo widomo ból był mocny , ale przeszłam to dość dobrze i wspominam miło :-)..Drogie mamy nie taki diabeł straszny jak go malują :blink:
 
reklama
WItam;)
Ja miałam CC ponieważ tętno zanikało u córeczki i wszystko tak szybko się działo,pamiętam tyle że byłam w szoku i modliłam się aby wszystko było ok, z samego zabiegu pamiętam uczucie jak wyciągali małą,takie grzebanie w brzuchu, wszystko czułam, dość nie przyjemne.
Na szczęście wszystko ok;)
 
Do góry