reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę być mamą po raz trzeci

Moi chlopcy mają 10 I 5.5 lat
Pare tygodni temu usunęłam spirale i odrazu wzięliśmy się za robotę za.tydz.mam dostać @ więc.zobaczymy póki co od wczoraj kluja mnie jajniki i piersi strasznie bolą od 4 dni.

Witaj!
Mam dwoje dzieci:12latkę i 8latkaMyślimy o trzecim dziecku, ale trudno mi się zdecydować świadomie, ponieważ też mam spiralę-założoną jeszcze w UK(mieszkaliśmy tam ponad 10lat, od prawie 5-ciu jesteśmy w Polsce).Poza tym różnica wieku pomiędzy dziećmi byłaby duża i brak dodatkowego pokoju powoduje, że odpieram myśl o kolejnym dziecku...
Aniu, czy możecie się starać o dzidziusia od razu po wyjęciu spirali?Mój gin w Pl powiedział, że muszę odczekać ok 3m-cy(miedziana)..
Pozdrawiam!
 
reklama
Witaj!
Mam dwoje dzieci:12latkę i 8latkaMyślimy o trzecim dziecku, ale trudno mi się zdecydować świadomie, ponieważ też mam spiralę-założoną jeszcze w UK(mieszkaliśmy tam ponad 10lat, od prawie 5-ciu jesteśmy w Polsce).Poza tym różnica wieku pomiędzy dziećmi byłaby duża i brak dodatkowego pokoju powoduje, że odpieram myśl o kolejnym dziecku...
Aniu, czy możecie się starać o dzidziusia od razu po wyjęciu spirali?Mój gin w Pl powiedział, że muszę odczekać ok 3m-cy(miedziana)..
Pozdrawiam!

Mieszkam w UK i teraz mialam miedziana kiedy powiedzialam że chce się starać o dziecko wyciągnęli mi ja dostalam witaminy i powiedziała że.moge starać się od razu
 
@natala95 przykro mi :(. Spotkało mnie to samo w lutym...U mnie co prawda trzecie było jak najbardziej planowane, no ale nie ma to przecież znaczenia. Strata pozostaje stratą.

Super, że jest nas więcej chętnych na bycie potrójnymi mamuśkami :).
Ja wracam do starań po poronieniu w maju. W drugiej połowie maja. Teraz mam jeszcze przymusową pauzę na hormonach.

Trzymam kciuki za II !

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@natala95 przykro mi :(. Spotkało mnie to samo w lutym...U mnie co prawda trzecie było jak najbardziej planowane, no ale nie ma to przecież znaczenia. Strata pozostaje stratą.

Super, że jest nas więcej chętnych na bycie potrójnymi mamuśkami :).
Ja wracam do starań po poronieniu w maju. W drugiej połowie maja. Teraz mam jeszcze przymusową pauzę na hormonach.

Trzymam kciuki za II !

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Powiem Ci że mimo że u nas to mąż zaplanował ja nie miałam prawie nic do powiedzenia to się cieszyłam i już myślałam nad wózkiem rok po roku itp . no ale maluszek odszedł (*)
 
@natala95 wycisz się teraz, daj sobie czas i zobaczysz co będzie. Może zapragniecie spróbować jeszcze raz.

Ja od rana w pracy. Wychodzę dziś wcześniej, muszę wszystko ogarnąć bo jedziemy jutro do Doliny Chochołowskiej na krokusy. Zmuliło mnie coś rano, moje miejsce pracy dość hmm specyficznie pachnie, więc jeśli uda mi się zajść w ciążę to zanim dostanę L4 to łazienka będzie moja:p

Inspirowałam się wczoraj pokojem dla trójki dzieci.. strasznie fajne rozwiązania są. Kiedyś przyszłościowo pewno wszystkie byłyby osobno, ale na początek będą pewno razem, jeśli się uda mi zajść w ciążę szczęśliwie.
 
@natala95 wycisz się teraz, daj sobie czas i zobaczysz co będzie. Może zapragniecie spróbować jeszcze raz.

Ja od rana w pracy. Wychodzę dziś wcześniej, muszę wszystko ogarnąć bo jedziemy jutro do Doliny Chochołowskiej na krokusy. Zmuliło mnie coś rano, moje miejsce pracy dość hmm specyficznie pachnie, więc jeśli uda mi się zajść w ciążę to zanim dostanę L4 to łazienka będzie moja:p

Inspirowałam się wczoraj pokojem dla trójki dzieci.. strasznie fajne rozwiązania są. Kiedyś przyszłościowo pewno wszystkie byłyby osobno, ale na początek będą pewno razem, jeśli się uda mi zajść w ciążę szczęśliwie.
Wiem wiem potrzeba czasu ... Alr do kontrolnej wizyty to ja sfiksuje normalnie chyba
 
@natala95 ja Ci nie chcę wmówić, że czas Ci pozwoli zapomnieć itd, że inny dzidziuś zastąpi Ci tego... ale myślę że będzie łatwiej. Sama będziesz wiedziała najlepiej, kiedy będziesz na to gotowa. Masz dwójkę wspaniałych maluchów. A kiedy masz wizytę kontrolną?
 
reklama
Do góry