reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

reklama
afi auto czadowe, ale sami jedziecie, czy kierowca będzie?

Chcieliśmy bez kierowcy, ale mamy 4 świadków i nie zmieścimy się wszyscy do auta...
M. stwierdzil, że nie chce nikogo faworyzować i wolałby żebyśmy jechali wszyscy razem (6 osób) jednym samochodem. Mogłam szukać większego samochodu żebyśmy zmieścili sie wszyscy, ale wymarzyła mi się syrenka, więc ostatecznie jedziemy z kierowcą, a świadkowie za nami drugim samochodem.

Jako świezo upieczony kierowca zgłaszam się na ochotnika. Będziecie mieli jeszcze więcej wrażeń z jazdy;)

Oooo tak... :)
 
można, ale dokumenty będą podpisywały tylko dwie osoby

edit: tak czytam swój poprzedni post i się zastanawiam... sami w syrence z obcym facetem (kierowcą) przez 30 km... brzmi przygnębiająco... :baffled:
szukam większego auta :-D
 
Ostatnia edycja:
Chcieliśmy bez kierowcy, ale mamy 4 świadków i nie zmieścimy się wszyscy do auta...
M. stwierdzil, że nie chce nikogo faworyzować i wolałby żebyśmy jechali wszyscy razem (6 osób) jednym samochodem. Mogłam szukać większego samochodu żebyśmy zmieścili sie wszyscy, ale wymarzyła mi się syrenka, więc ostatecznie jedziemy z kierowcą, a świadkowie za nami drugim samochodem.

dokładnie takie samo rozwiązanie zastosowaliśmy na naszym ślubie - my we 2 w zabytkowym citroenie a 4 świadków w drugim aucie
syrenka SUPER!!
 
a wracajac do 1 urodzina ..przypadkiem nie spotkalyscie sie z takim czyms gdzies w polsce w sklepach... nie wiem czy nei pomylilam watkow...w sumei chodzi o uroczystosci ale to jak nic tez zakupy hehehe

TRENINO IN LEGNO PORTACANDELE PER COMPLEANNI - 134 su eBay.it, Altro, Infanzia e Premaman
bylam ostatanio na urodzinkach i dziwczynaka miala taki pociag...numerki az do 6 wiec do 6 roku zycia mozna ustawiac przy torciku

albo takie biedronki
http://www.prezzimania.it/parata-per-compleanno-p-435.html

moze w polsce byloby cos tanszego...bo tu zawsze musze dodac koszty wysylaki i juz mi wychodiz ponad 20 euro za pociag duperelek
 
Ostatnia edycja:
reklama
afi, ale wyjaśnij proszę, jak to jest z tymi 4 świadkami?:sorry:
strega ja widziałam gdzieś tan pociąg, tam się dokupuje kolejne wagoniki na każde urodzinki.
 
Do góry