reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

iwi to super ze wszystko się udało:)
Trochę wcześnie mieliście te msze jak o 8.30...

i czekamy na zdjęcia:)
 
reklama
Afi: a mnie się by podobało zestawienie: sukienka, buty różowe, tango i Wy..... może jakaś inna jestem... ale sam fakt, że jesteś aż tak szalona i odważna aby przełamać stereotypy i włożyć nie białe i nei kremowe buty, skłoniłby mnie do tego że i tango super do tego zestawu pasuje...
 
Afi naprawde super jest tem pomysł aby buty były innego koloru, daje to takiego pieprzyku ;-) no i bedziesz miała buty na inne okazje :-) moje typowo weselne kurza się w pudełku :p
 
afi - ja rozumiem, ze Wy umiecie juz tanczyc tango? Nie wiem czy ogon w sukni i w ogole wielosc materialu nie bedzie Ci krepowac ruchów nog. W tangu przeca trzeba bardzo energiczne kroki dawac, zebys sie nie poplatala...

Moi znajomi przebierali sie do pierwszego tanca a raczej tancow (walc i tango) Cala reszta (my tez) tanczyla w slubnych ale to byly takie miziaki-przytulaki...

A suknia i buty super :-)


Rety musze sie zaraz zabrac za robienie probnego torta na Stachowa dzamprezkę. Kiedys robilam bardzo dobre torty ale musze teraz poprobowac, zeby skuchy nie było... ;-) Impra nr.1 jutro....
 
Afi - buty są cudowne... i to zestawienie jak dla mnie rewelacja :):) :tak::tak::-)

JA w tym tygodniu muszę się sprężyć i jechać do papierniczego kupić papiery i zrobić zaproszenia, cholera ale coś weny nie mam.
 
reklama
Do góry