reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

matko matko, jakie wy jestescie juz obcykane :szok:
podziwiam i podziwiam, a l4dy wyglada prze-piek-nie ze swoim ukangurzonym babelkiem!.. jaaaaaaaaa, az mi sie zamarzylo. gorzej, ze moj mlody chyba absolutnie nie lubi byc taki przywiazany do mnie. jak probuje go wsadzic na chwile w nosidlo lub w kieszonke (z podtrzymaniem) to zaraz afere kreci. az sie boje zaryzykowac jakies wieksze pieniadze..
 
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kerry wczoraj dotykałam girasole .Są bardzo miekkie i puszyste ..myśle ze były by tez dobre na zime


a te co dałas linki to lipa .


jak chcesz cos dobrego na zime i ok cenowo to kup girasola ...albo poczekaj jak Tymek pujdzie spac to ci poszukam jakis skarbów jeszcze ;)
 
Dziewczyny, a mam takie pytanie czy wy same wkladacie swoje skarby w chusty?! Ja w nosidelko sama nie wloze, co najwyzej wyjme i to przy placzu malej, a co dopiero w chuste! ;)
 
Dziewczyny, a mam takie pytanie czy wy same wkladacie swoje skarby w chusty?! Ja w nosidelko sama nie wloze, co najwyzej wyjme i to przy placzu malej, a co dopiero w chuste! ;)

Mnie też wydawałoby się to niewykonalne a jednak jest i coś ci powiem, chusta jest łatwiejsza od nosidełek. Radzę sobie w domu ale i na spacerku. Powinnaś się spotkać z jakąś chustową mamą aby ci pokazała. Wtedy dopiero to jest łatwe. Ważne by wybrać odpowiedni moment, kiedy maluszejk jest najedzony i nie płacze ani nie jest zniecierpliwiony
 
kerry tu masz indio : CHUSTA TKANA DIDYMOS INDIO ULTRAMARINE 4.6 M (436118668) - Aukcje internetowe Allegro

indio wydaje mi sie cieńsze niż girasol troszeczke

tu Girasola używanego : CHUSTA GIRASOL Lawendowe Uroczysko 4,7m + CD (437047897) - Aukcje internetowe Allegro


zgadnij ..Do chust same wkładamy malucha jest to bardzo proste ..wyjmowanie też bo wystarcy sie odwinąć ..chusta to jest jeden kawałek materiału ...więc nie ma w tym nic trudnego przy wyjmowaniu ..przy wkłądaniu tez nie ..bo najpierw lekko sie wiążemy potem wsadzamy dziecko i wszytkie luzy dociągamy :)
 
kerry wczoraj dotykałam girasole .Są bardzo miekkie i puszyste ..myśle ze były by tez dobre na zime

Myślałam, ze girasole są cienkie :dry:. Tak to sobie wymyśliłam, bo żadnej sztuki w łapskach nie miałam.

Właśnie na forum chustowym któraś z dziewczyn kupiła i podobno straszny szajs.Wygląda dużo gorzej niż na zdjęciach a moim zdaniem juz na zdjęciach wygląda mocno nieciekawie. Choć kwestia gustu.
 
A my czekamy na zamowiona chuste wiazana.. rapalu - podejrzewam, ze badziewie sie okaze, ale kupilam za smieszna cene, wiec zobaczymy czy w ogole poradze sobie z motaniem. Jesli tak przymierzam sie do didymosa, albo nati na poczatek...

Lady - co do lulu, bebelulu, no to fakt - badziewie,, a moze moja nieumiejetnosc ulozenia Malej. Ale na szczescie sprzedalam za wiecej niz kupilam, to samo pewnie bedzie z rapalu.:))) Bo slyszalam, ze sztywna i trudna do wiazania, no ale niektorzy sobie chwala. A mam pytanie do Ciebie - didymos rozm.5(4,2m), czy taka dlugosc jest ok?
 
reklama
Do góry