reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

Wybrałam się po cukier do osiedlowego spożywczaka. Boże, na dworze dziś 9 stopni i jeszcze wieje i leje! Młodego w chustę, parasol w łapę i chodu . Pani w spożywczym mało się o skrzynkę jabłek nie zabiła. Miała jeszcze bardziej rozdziawiona japę niż Dominik ( ach ten kolorowy świat:-)).Uroki zadupia.

 
Ostatnia edycja:
reklama
Wybrałam się po cukier do osiedlowego spożywczaka. Boże, na dworze dziś 9 stopni i jeszcze wieje i leje! Młodego w chustę, parasol w łapę i chodu . Pani w spożywczym mało się o skrzynkę jabłek nie zabiła. Miała jeszcze bardziej rozdziawiona japę niż Dominik ( ach ten kolorowy świat:-)).Uroki zadupia.
miku21662253508ny6.jpg

hehehe:-D ja też zazwyczaj z taka reakcją się spotykam. Ale też często się wypytują mnie o chustę (szczególnie młode mamy):tak:
 
a ja wam napisze że w czasie deszczu ...zawieruchu itp czuje sie bardziej komfortowo niż mamy w wózkach ( nie urażając )
Ładuje dymka w chuste ...na siebie kurtkę ...w łape parasol i sobie dreptam ..nie musze niczego pchać przed soba ..nie martwie sie o o jakieś folie na wózki i o to czy starczy mi rąk jeszcze na parasol dla siebie itp.
mam 2 wolne rece :tak:

i teraz nie ma u mnie problemu że " nie wyjde bo pada / wieje " .

i nawet fajna sprawa tak połazić w kaloszach na deszczu bo jest swieże powietrze :tak:
 
Ja tam nadal bardzo lubię chodzić z wózkiem bo tachać wszystkiego nie muszę. Tylko co z tego jak sklepy obmurowane są tyloma schodami :-( Osiedlowy spożywczak to już w ogóle kuriozum architektury. Zbudowany na skarpie, więc prowadzą tam strome wieeelkie schody. Jak postawie przed sklepem to mam spore szanse, ze mi ktoś potrąci wózek samochodem- bo to parking jest. Nie mówiąc juz o tym, ze nie zostawiam synka samego na pastwę psycholi.
Pamietacie Dynastię, jak Stivena ukradli:-p?


 
Ostatnia edycja:
Wiem, ze tu w kolko o tym mowa;), ale ktora chuste byscie poelcaly na pierwszy raz?! Czy to nie ma znaczenia i wszystkie sie mniej wiecej tak samo wiaze?!
 
a ja wam napisze że w czasie deszczu ...zawieruchu itp czuje sie bardziej komfortowo niż mamy w wózkach ( nie urażając )
Ładuje dymka w chuste ...na siebie kurtkę ...w łape parasol i sobie dreptam ..nie musze niczego pchać przed soba ..nie martwie sie o o jakieś folie na wózki i o to czy starczy mi rąk jeszcze na parasol dla siebie itp.
mam 2 wolne rece :tak:

i teraz nie ma u mnie problemu że " nie wyjde bo pada / wieje " .

i nawet fajna sprawa tak połazić w kaloszach na deszczu bo jest swieże powietrze :tak:

Ja właśnie dzisiaj tak się do sklepu wybrałam. 1,5 godziny łaziłam. Ninia usnęła w chuście więc korzystałam i poodwiedzałam sklepy do których z wózkiem nie da rady wejść. A i cieplej niuni było, bo nie dość że ciepło ubrana to jeszcze ode mnie ciepelko miała:tak:
 
Wiem, ze tu w kolko o tym mowa;), ale ktora chuste byscie poelcaly na pierwszy raz?! Czy to nie ma znaczenia i wszystkie sie mniej wiecej tak samo wiaze?!


zgadnij
każdą chuste wiążesz tak samo :tak:
przypuszczam ze na wiek twojego szkraba elastyczna już odpada :sorry2:
NIestety taki urok tych chust że sa bardzo dobre ale dla noworodków/ niemowlaczków ..a nie dla maluchów ok 7 kg .Powód : szybkie osiadanie dziecka w chuście i potrzeba ciągłego dociagania :baffled:

Proponuje Ci na początek kupic fajną mieciutką tkana chuste która nie wymaga w sumie łamania< zmiekkczania"
Na polskim rynku jest taka NATI ( sa na allegro )
cena jest baaardzo przystepna a wykonanie dorównuje tym zagranicznym i kultowym :tak:

Tylko że chusty NAti sa chustami cienkimi ..nadają sie super na sezony wiosenno - jesienno- letnie .
NA zime raczej maluszkowi było by w nich za zimno .

Ale w sumei zimą nie każdy spaceruje 5 godzin na mrozie non stop :-p;-):-D
 
L4dY-bIrd sliczne dzieki za rady, moja mala juz do 8kg dobija czyli troche spoznilam, ale na pewno sie zaopatrze w chuste, bo mala sie meczy w nosidelku, a moj wozek wazy tone, a ja na 2pietrze mieszkam, wiec bedzie jak dar z nieba :D
 
reklama
Do góry