reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dzień dobry czterdziestkom :)

Marzena - w sumie ja też w ciąży czuję się bardzo dobrze, żadnych mdłości, nawet zachcianek nie mam (a tego akurat chciałabym doświadczyć ;)) Nie wiem co będzie potem, bo zbliża się lato i upały, ale może będzie ok :)
Zjolu, pewnie, że się uda, próbujcie. Strasznie bym chciała i serdecznie Ci tego życzę, żebyś dołączyła jak najszybciej do ciężarówek.
A dzisiaj taki piękny dzień - prawdziwa wiosna nadeszła, chociaż jeszcze nie jest tak bardzo ciepło.
Pozdrawiam ciepło i życzę miłego dnia
 
reklama
Ja mam 41 lat i nie mam żadnego problemu z tym, że moje dziecko miało by starszą mamę. moja prababcia urodziła syna wieku 49 lat i nie było z tym problemu. Ja mam inny problem. Moje ciąże obumierają i istnieje obawa, że już nie zostanę mamą po raz drugi. Dodam, że mam 19-o letniego syna, który bardzo chciałby mieć rodzeństwo. Nigdy nie przypuszczałam, że będę miała problem z kolejnymi ciążami.

Trzymam kciuki żeby wreszcie się udało z kolejnym zajściem w ciążę i życzę szczęśliwego donoszenia!!!

Fajnie, że ten wątek odżył - witam Was dziewczyny :)

Ja też się przyłączę do wątku, bo mojego bąbelka urodzę mając już 40 lat. Nie wydaje mi się, że by łatwość bądź trudność dogadywania się ze swoim dzieckiem była największym problemem... W sumie akurat o tym nawet nie pomyślałam

Niecały rok temu też straciłam aniołka, no i teraz jestem w ciąży i oboje z mężem drżymy, czy wszystko dobrze się skończy. Na szczęście jak do tej pory wszystko układa się dobrze, a nawet bardzo dobrze i coraz śmielej myślimy o tym, że jednak będziemy mieli dziecko. I to chyba jest największy problem - żeby powstało, żeby się urodziło i jeszcze żeby było zdrowe - bo wiadomo, że tego chcą wszyscy rodzice.
I tego życzę wszystkim Wam dziewczyny :)

Zycze żeby wszystko było dobrze!!!!
 
Babeczki, cóż mam powiedzieć? Gorąco Was pozdrawiam :)
A ja jutro chyba na rowerek się wybiorę.
 
Witaj Iwoneczko :)
Będzie dobrze, bo niby dlaczego nie? Ja mam termin trochę wcześniej niż Ty, bo na drugą połowę września, a to moja druga ciąża - bo jestem mamą jednego aniołka. Ale teraz już jest w porządku.
A w którym tygodniu Ty jesteś dokładnie?
Pozdrawiam Cię serdecznie
 
Witaj :*! Mnie też pewnie będą cięli w połowie października bo miałam kiedyś pękniętą macicę ale będzie dobrze. Dziś zaczął się 18 tydzień! Pozdrawiam Cię serdecznie :) i Trzymaj się kochana bo już niewiele do końca a raczej szczęśliwego początku :)
 
Mnie nie będą cięli, nie zrozumiałyśmy się :) W każdym razie nie planujemy tego.
A 18 tydzień to prawie połowa, prawda? za chwilkę też będziesz miała z górki.
No i Ty też się trzymaj i zaglądaj tutaj i pisz :)
Buziaki
 
Iwoneczko ja widzę, że Ty jesteś z mojego rocznika!
Witaj. Wspaniale, ze jesteś w ciąży. Życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ja jestem niestety znowu na etapie starań, mam jednak nadzieję, że jeszcze mi się uda.
Pozdrowionka
 
reklama
Witaj kochana witaj! Tak zaczął mi sie 5 miesiąc i jestem cała happy ale cały czas lekko podcięta strachem, bo to moja 6 ciąża i wierzę, że to będzie2 żywe dziecko. Dzis hucznie obchodzimy dzień dziecka bo mam jeszcze 3 adoptowanych dzieci więc gromadnie i wesoło jest ;)
Zyczę Ci kochana przyjemnych i udanych prób :)
 
Do góry