reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No tak, na tym etapie to wiadomo, że głównie o jednym już myślisz :)
Ja też mam już trochę ubranek, które dostałam, ale u teścia, na razie to muszę u siebie miejsce zrobić, bo nie mam gdzie trzymać. My na razie nie chcieliśmy zapeszać i póki co nic nie kupujemy. Ale pewnie będzie trzeba się za to zabrać, bo to już tylko trzy i pół miesiąca. Zleci.
Niedobrze, że tak akurat teraz ta delegacja Twojemu mężowi się trafiła. Lepiej jak podtrzyma na duchu i za rękę, no ale życie jest jakie jest...
 
reklama
71 barbara jak na razie to nie maz to mój 2 partner zyciowy i mam nadzieje ze ostatni malutka to jego 1 dziecko jest w siódmym niebie , a od kad mieszkamy razem nie mógł nigdzie znalesc pracy , ta praca to dla nas zbawienie w koncu i na umowe , na delegacje chwilowo bedzie jezdził potem bedzie na miejscu pracował
 
Babeczki kochane ja tylko na chwilunię, bo za Boga nie zdążę. Cieszę się, ze jest nas coraz więcej. Pozdrowionka i odezwę się w poniedziałek. Taką mam nadzieję :)
 
Marzeno, serdecznie życzę Ci, żeby Twój partner był tym, jedynym. Zresztą na pewno tak jest :) A z pracą to wiadomo, jak jest - trzeba brać - zwłaszcza jak jest w miarę dobrze płatna. A u mnie z kolei nie wiadomo, czy mąż nie będzie musiał już niedługo czegoś szukać. Ale to jeszcze zobaczymy.
Zjolu, mam nadzieję, że Internet powróci do Twojej pracy, a Ty wrócisz do nas :)

Pozdrawiam :)
 
Ale miałam wene dzisiaj do roboty poprasowałam rzeczy dla malutkiej , posprzatałam w domku nie dawno skonczyłam to prasowanie pod prysznic i chwila odpoczynku przed kompem

Mój Misiek to ten odpowiedni facet troszczy sie o nas jak tylko moze nawet moje córki nie sa mu obojetne , takich facetów jest teraz mało jak on , szczerze to mi sie udało hehe
 
Ja też stosunkowo niedawno znalazłam tego jedynego (3 lata temu) Różnica między nami jest tylko taka, że ja czekam teraz na swoje pierwsze dziecko. Czasem myślę, że szkoda, że mojego P nie spotkałam wcześniej a czasem, że dobrze, że w ogóle go spotkałam :) Ale fajnie trafić na tego jedynego, prawda? :-)
Ja dzisiaj też posprzątałam mieszkanie (w takim stopniu w jakim pozwala mi mój P - bo straciliśmy jednego aniołka i teraz dmuchamy - a szczególnie P - na zimne) i upiekłam babeczki z masą z mascarpone i owocami. Nawet mi wyszły a ostatnio polubiłam pieczenie.

Ja teraz idę pod prysznic, ale czy potem będę spać to nie wiem, bo mam z tym problemy od kiedy jestem w ciąży. Tak czy inaczej - kolorowych snów :)
 
basiu ja zas byłam zawsze wielki spioch a teraz sie szybko wysypiam , mój Misiek to mówi ze ze mna cos nie tak sie dzieje bo to do mnie nie podobne zeby tak od rana buszowac a ja juz przyszykowałam wszystko do obiadu i siadłam sobie do kompa
 
Witaj Marzenko!

A ja po imprezie urodzinowej mojego M a tez już na nogach jestem :) Młody wybył, M śpi a ja mogę się na chwile dorwać do domowego kompa :)
Wczoraj mieliśmy zabiegany dzień a ja dzisiaj do pracy idę, ale dopiero na 15-tą.
Coś mi tylko wolno strony z forum chodzą, no coś mnie chyba weźmie :wściekła/y:

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli wszystkim :)
 
reklama
Pisałyście, że niedawno odnalazłyście swoje drugie połówki. Ja mam drugiego męża i jest zdecydowanie lepszy od pierwszego. Co prawda jesteśmy już razem 13 lat, więc nie tak krótko ale ślub wzięliśmy 3 lata temu. Od trzech lat też, staramy się o dziecko ale niestety tu mamy pod górkę.
A forum dalej leniwe :(
 
Do góry