reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Lenka rana na Twoim serduszku jest jeszcze bardzo świeża. Jeszcze nie raz będziesz miała huśtawki nastrojów- ja po prawie dwóch miesiącach jeszcze wypłakuję się w rękaw męża albo płaczemy sobie razem. Jeśli jesteś smutna pisz do nas poradzimy coś na to ;* I pamiętaj jesteś cudowną mamusią dla synków i oby już niedługo urodziła Ci się zdrowa córcia lub zdrowy trzeci synuś ;),


Anii jesteś w błogosławionym stanie i jeśli chce Ci się spać to idz i spij nikomu nie musisz się tłumaczyć- Twój stan powinien wszystko wytłumaczyć ;)


Kessi cuda się zdarzają i trzymam bardzo mocno kciuki żeby jednak lekarka się pomyliła, no lub właśnie stał się cud!! ;)


IZW dawno Cię u nas nie było. Trzymam bardzo mocno kciuki za pomyślną wizytę!!! ;) I mam nadzieję że dotrzymasz obietnicy i będziesz do nas częściej zaglądać bo nie raz myślałam co u Was słychać! :)


Duncus kochana ;*:* Przykro mi że @ przylazła!! Niech ona nawiedza te które na nią czekają a nie nasze staraczki ;/ Trzymaj się mocno ;*:*


Czarna a co tam u Ciebie słychac?? Też dawno Cię nie było!! :)


Kobietka widzę że wszystkie swoje macierzyńskie uczucia przelewasz na chrześniaka! I super niech ma dzieciak radochę! W końcu to Twój syn ale chrzestny a już niedługo chrzesniak będzie się bawił z Waszym maleństwem ;)


Zjola!!!!!!!!!! EXTRA!!!!!!!! Jej jak się cieszę!!!!!!!! Kibicuję chociaż za jednym dzidziusiem choć dwoje też byłoby extra ;):) TRZYMAM OGROMNIASTE KCIUKASY!!!!!!
 
Zjolka, bliznieta to fajna sprawa. No, o ile nie masz do nich jeszcze dziecka 15 miesiecznego, 2,5 rocznego i czterolatka.:-D Ale nie obrazilabym sie na zycie, gdyby Karol pojawil sie w dwupaku - raz a dobrze i z glowy.;-)
Myszka, mam nadzieje ze bede miala okazje do sikania w tym miesiacu. Zwykle czekam az sie @ spozni bo z doswiadczenia wiem, ze w terminie potrafi wyjsc negatywny.
 
Martussia-oj tak traktuje go jak synka :) odkąd się urodził jest moim oczkiem w głowie ma jeszcze dwóch braci 4 letniego i prawie 2 letniego i też ich bardzo kocham jest też mój brat cioteczny i ma dwoje dzieci też chłopcy i ich też kocham bardzo no i jeszcze trzy siostry cioteczne ,które też mają dzieci oj jest ich a ze strony mojego M jest 8-mioro dzieci jeszcze no zatrzęsienie wszyscy się już rozmnażają na całego tylko nie my ,ale doczekamy się i my:-)Ja to bym chciała taki dwupak na jaki ma szanse Zjola :)
 
kłaczek- robiłam sikańca, niby wyszedł negatywny ale przy pierwszej ciąży sikańce też nei wykrywały dziecka, więc stwierdziłam, ze lipne są.... to mam za swoje.

Zjola
super wieści :)

A ja dalej w zawieszeniu, rano była smużka krwi, a teraz cały dzień nic, teraz siewkurzam, ze nei poszłam po wynik betki, dopiero w poniedziałek odbiore, tak to bym miała już czarno na białym - choć pewno jutro się @ rozwinie a dziś to tylko takie preludium było, żeby utrzeć mi nosa za moją głupotę.

Martusia - to jak nie poddajemy się i korzystamy z mężów dalej ? :D

buziaki dla Wszystkich
 
Duncus nadzieja umiera ostatnia więc trzymam kciuki żeby @ nie przylazł!!!! Ja na razie używam męża swego bardzo ostrożnie a Ty dawaj na całego jak w tym cyklu się nie powiodło!!!! Ja dowiem się czy mogę działać w tym cyklu dopiero po badaniach :-)

Kobietka spore grono masz do kochania :-) Przedszkole możesz zakładać :-D Oczywiście że się doczekacie ja nie widzę żadnej innej opcji!!! :laugh2:
 
Witajcie dziewczynki
Martusia jak się masz?
Zjola cudowne wieści,zresztą te kciuki nie na darmo trzymamy
Duncus &&&&
Kobietko wiem że będziesz cudowną Mamusią:tak:
Myszka może twoje dzieciątko Anielskie samo zsyła Ci Fasolke własnie w tym terminie?kto tam wie co e na lato juz spokojnie będziesz mogła wychodzić na spacerki:tak:
Kłaczku może i tobie się uda?&&&&daj jakąś fotke nową Karolka:tak:
zaraz dopisze reszte bo juz oczywiscie nie pamiętam co komu i wogóle:baffled:
Lenka spróbuj wyrzucać z siebie ten ból , mimo ze on nie zniknie to takie spuszczenie złych emocji nagromadzonych przez przykre doświadczenia jest warunkiem tego aby móc żyć spokojniej, zresztą masz też nas więc żal sie ile wlezie.
Za kazdą trzymam &&&&

Ja mam wizyte na 14 czerwca u gina, nie wiem co się ze mną dzieje, @ juz prawie skonczona a we mnie wszystko buzuje, nawet łapie sie na tym ze czytam cos śmiesznego a placze, a nerwy to juz mam na granicy ...

W pon. jade z dziećmi na wycieczke jako opiekun bo się zgłosiłam a mnie jak na złośc korzonki chwyciły, w sumie nie wiem czy korzonki czy zaś nerki...cała jestem roztrzęsiona ale z jakiego powodu sama nie wiem. Może jakies przesilenie wiosenne mam?:baffled:ojjj
buziaki dka wszystkich
karola jak brzusio?
Igusiad hej hej, wpadaj częściej!
IZW a jak tak dzień wcześniej sie urodzi to już będzie cudne dziecko mówię Ci:-Dbo ja z 16tego.&&&&&za usg i napisz co i jak.
 
Ostatnia edycja:
Hej :-):-):-)

Dziewczyny mam pytanie. Czy po poronieniu jak sie zajdzie ponownie w ciaze trzeba brac luteine lub duphaston??? Bo moja lekarka twierdzi ze nie. Wiec chyba bede musiala zmienic lekarke jezeli w nastepnej ciazy nie bedzie chciala mi pomoc. Pozdrawiam
 
Karola bardzo zadowolony , powiedział ,że kocha swoją piłkę euro :-D:-D:-Ddzięki kochana staram się jak tylko mogę mamusię reprezentować zadzwoniliśmy nawet do jego mamy.
ja na zakupy nie poszłam bo mi taka lista wyszła ,że bym nie udźwignęła czekam na M to pojedziemy razem do biedronki

no nie watpie,ze zadowolony.w sumie to prezent trafiony w dziesiatke.taka piła i to dla chlopaka na kilka dni przed euro??? nic lepszego wymyslic nie moglas.napewno godnie reprezentujesz malemu mame i jest zadowolony i szczesliwy.miłych zakupow.kobietko na ciebie tez przyjdzie pora z dzidzi.widzisz juz duzo czasu wam nie zostalo do staran.poukladane masz zycie,badania porobione teraz tylko zielone swiatelko i do dziela.a kto wie czy nie trafia sie wam blizniaki??? ngdy nic nie wiadomo.ale narazie prosmy Boga zeby chociaz jedno wam dał.a da napewno:tak:

duncus nadzieja umiera ostatnia;-) &&.anulka16 ojjj kochana moze poprostu emocje wreszcie dały upust???? czlowiek jest tylko czlowiekiem i kiedys w nas tez musi wszystko peknac zeby dac sobie upust złym emocjom i zyc dalej...moze jakos cie tak chwyclilo??? bo przeciez ile mozna...bedzie dobrze słonko.przejdzie...a brzuch??? ehhh...szkoda gadac:-( leze a i tak mi sie napina:wściekła/y: martwie sie juz tym.i nawet dzis mezowi powiedzialam,ze mam wrazenie,ze ten brzuch zaczal sie bardziej napinac odkad biore fenoterol...nie wiem tak mi sie wydaje...przed szpitalem jakos nie zwracalam na to szczegolnej uwagi,a teraz wkolko o tym mysle...:-( wiem,ze nie moge sie stresowac itd,ale to,ze sie martwie to chyba normalne...to dopiero 26tc...:-( w srode usg zeby zobaczyc co z mala i jak szyjka....losiczka ja teraz od samego poczatq bralam luteine,a po plamieniach dostalam duphaston ktory bralam do jakiegos 16-18tc juz nie pamietam dokladnie.luteina ma dzialanie podtrzymac ciaze jesli jest wiec sadze,ze powinno sie brac jak bylo poronienie...nie wiem takie jest moje zdanie.ja mialam badania hormonalne i wyniki byly ok a i tak luteine bralam z duphastonem.a kiedy planujesz staranka???
 
reklama
Do góry