reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anulka już psychicznie troszkę lepiej. Minął dzień matki i dziecka i myślę że znów będzie trochę spokojniej. Dziękuję że pytasz ;*


Losiczka72 co ginekolog to inna teoria. Jedni tzw profilaktycznie przepisują luteinę lub doopka a inni twierdzą że ciąża dopiero po 2-gim lub 3-cim poronieniu to ciaża wysokiego ryzyka...


Karola probuj się nie dtresować do wizyty. Najwyżej pójdziesz do szpitala gdzie będziecie miały dobrą opiekę a lekarze będą pilnować żeby Niunia się zbytnio nie pośpieszyła ;*:* A Ty jesteś dzielna babeczka i wiem że dla dobra Niunki wszystko zniesiesz ;):*


Myszka czyli czujesz że mozesz być w ciąży? Przeczucie kobiety w tej sprawie jest niezwykle ważne!! ;) Mi nawet jak teścior pokazał jedną krechę to ja wiedziałam, że jestem w ciąży i już;) i przeczucie mnie nie myliło także trzymam mocno kciuki!!


Jutro ide na badanka trzymajcie kciuki żeby wyszły ok i zebyśmy mogli z mężusiem znów rozpocząć staranka!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Duncus, u mnie sikance dawaly pozytywny wynik ze 2 dni po terminie @ a i to z rana, wiec wczesniej nawet nie probuje....
Anulka, z rozkosza, ale cos mi zdechlo i nie moge sciagac fotek na kompa. A mam i ze skora chleba i 'nad lektura' i z zabawka ukochana pana inzyniera...;-)Tylko zdjac nie mam jak - postaram sie z tym uporac.
Losiczka, Twoja ginka ma racje. Jesli nie masz niedoborow hormonalnych, jesli nic sie nie dzieje, to nie ma potrzeby. Ja bralam w drugiej ciazy, okazala sie pustym jajem i nie miala szans nawet na calym progesteronie tego swiata. Z Karolem nie bralam nic podtrzymujacego - ciaza ksiazkowa, dzieciatko jak marzenie.

Doczekac sie nie moge... Jeszcze 2 tygodnie...
 
Kłaczek najgorsze jest czekanie nie? Jakby tak można było ten niezaciązony cykl przewinąć do następnych dni płodnych byłoby BOSKO!! :-):-) A tak pozostaje czekac...
 
Hej Wam
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :) dawno mnie nie było i nie jestem w stanie Was nadrobić :) dlatego napiszcie mi czy macie jakieś nowinki :) u mnie ok .. to mój 4 cykl po poronieniu.. 3 miesiączki już były .. ale ja jakoś nie mam odwagi by w tym cyklu spróbować :) ach mówię Wam i tak źle i tak niedobrze ;)
Pozdrawiam Was serdecznie
buziaki !
Basia
 
Witam melduję że wszystko jest cacy :D jestem przeszczęśliwa, M wyszedł jak mi krew pobierali oznajmić czekajacej siostrze i szwagrowi dobra nowinę, bo jakby mnie zobaczyli w drzwiach gabinetu zapłakaną i rozmazana to pewno pierwsza myśl była by inna. Ryczałam tak jak rok temu tyle że teraz ze szczęścia. Dziekuje wszystkim za wsparcie i kciukaski :D
Ps Anulka wg wczorajszego USG termin porodu na 16 grudnia, ale nie zmienili w karcie, więc kto wie moze będzie 16 :D hehe
Siorka jutro kończy 20 tydzień a w przyszłym tygodniu pewno będzie znała już płeć swojego maleństwa. No i już oficjalnie dwie ciężarne siostry moja mama powiedziała mi że spodziewała się że nie powiem im do tego badania jeśli kiedyś bedę w ciąży, ale oczywiście cały czas podejżewała :D ojciec z kolei stwierdził że znów się zmówiłyśmy, bo śluby w naszej rodzinie też były "hurtowo" 3 córy w ciągu 15 miesięcy wydał za mąż :D.

No to tyle o nas i jescze raz dziekuję hehe

ZIOŁA!!! ziółko ty moje!!! && & && && & && trzymam kciuki wszystkimi palcami w rękach i nogach za wasze Ziomorodki - cudne wieści i wierzę że się uda i teraz tylko dobre informacje będą spod twojej klawiatury wypływać :D

basienko jesli masz zielone światełko od lekarza to rób to co ci serducho podpowiada, odwaga - odwagą strach pozostanie czy minie kolejny miesiąc czy dziesieć miesięcy. Ważne jest to - czy na tą chwilę w twojej główce i serduchu sliniejsza jest nadzieja. że się uda - czy strach przed utratą kolejnego dziecka? Pozytywne emocje musza byc na tyle silne aby mogły stłumić na dnie serca strach który każdej z nas w oczekiwaniu na maleństwo towarzyszy. Nikt ci nie odpowie czy jesteś gotowa i nie sugeruj się tym ile cykli której mineło ... każda jest inna i tylko ty znasz odpowiedź lub dopiero ja poznasz na pytanie "czy to już?"

Pozdrawiam wszystkie papa miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
IZW - jak ja się cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, super , super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kciuki nadal zaciskam do białości &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kłaczku - rozumiem, że ty miałaś taki żłobek w domu. No to na pewno było ciężko. Ja tak piszę o tych bliźniakach, bo jak dwa pęcherzyki pękły, to jest szansa ale dobrze by było żeby chociaż jedno dziecko z tego wyszło. Ja tam nie pazerna jestem :) Za dwa tygodnie będą widzę na bb emocje :tak:. Nie tylko my się szykujemy do testowanka :)

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla wszystkich, którym są potrzebne :)
 
Witam Kobietki

Zjola
suuuuuuuuuuupcio &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete nie puszczane:tak::tak:musi byc sukces innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci;-)
Martusia &&&&&&&&&&&& za badanka, daj znac jak poszlo:-)
IZW oj jak sie ciesze, yupi yupi yupi oby tak dalej:-)
Anulka co to za smutanie????prosze mi sie tu szybko ogarnac, wyplakac wyplakac i usmiech i wariowanie swirowanie krejzolowanie :-D:-D
Basia racja strach pozostanie zawsze bez wzgledu ile czasu minie, poprostu idz na zywiol co ma byc to bedzie:tak:
Kochane staraczki uzywajcie mezow to cna do ostatniej kropelki niech sie ziemia trzesie trzymam za Was kciuki&&&&&&&&&&&
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :tak:
IZW- tak bardzo się cieszę ,że wszystko gra :-)
Karola- chrześniak M też dostał od nas taką piłkę, kiedyś był bardzo nieśmiały co do nas ,a teraz prosił wujka tzn mojego M ,żeby przyjechał jak będzie ciepło to pograją , a jego siostra też bardzo nie ufna , w piątek siedziała mi na kolanach :-) byłam taka szczęśliwa dostała od nas też piłkę tylko ,że zwykłą różową taką i ze mną grała tak długo ,że się spociła aż biedna i potem ją wzięłam na kolanka i o dziwo nie protestowała no tak się cieszyłam z tego bo do tej pory była na dystans ,a tu proszę przekonała się do cioci ,tak to tylko na mnie zerkała nieśmiało.
Mam wielką nadzieję ,że będę dobrą mamą bo ja kocham dzieci ,a bawić się z nimi uwielbiam po prostu na palcu zabaw to wszędzie wlezę za dziećmi , i ogólnie bawię się z nimi gram w piłkę, bawię się w chowanego, w głuchy telefon, w gry różne , układam z nimi puzzle , czytam im bajki no mam taki instynkt macierzyński ,że nie mogę tego stłumić w żaden sposób.

 
reklama
martusia wiesz to juz nawet nie chodzi o ten szpital tylko o to zeby mala sie nie spieszyla...to mnie martwi...no,ale badzmy dobrej mysli...kochana za ciebie trzymam &&&&&&&&&.basia sz oczywiscie,ze pamietamy.mysle,ze to jest taki watek,ze jak juz raz ktos sie tu pojawi to sie pamieta nawet jak rzadko zaglada.kochana to jak bedziesz gotowa to dzialajcie nic na sile...nio i jak bedziesz czekac na @ to pisz bedziemy kibicowały;-) izw super wiesci:-) teraz to juz pozostaja ci nudne miesiace do konca.bedzie dobrze.kobietka22 mała sie przekonala,bo wyczuwa,ze masz dobre podejscie do dzieci...maluchy szybko wyczuwaja takie osoby.fajnie,ze kazemu kupiliscie to samo,bo jesli dostali by rozne prezenty to mogłaby byc zazdrosc,a tak to kazdy ma to samo i super.ja wiem,ze bedziesz cudowna mama....nie ma innej opcji.tez kocham dzieci.zawsze sie rozczulam bardzo nad nimi itd.wiem,ze znowu ja z kolei bede taka nadopiekuncza matka no,ale co zrobic...
 
Do góry