reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję Wam za kciuki, na pewno się przydadzą :-)

onemoretime rozumiem twój strach przed czwartą ciążą... i wiadomo że żadnych gwarancji nie masz mimo tylu badań i diagnostyki nadal nic się nie wyjaśniło... ale tak jak napisałaś innym się udaje i Tobie się uda, wierzę że już nie długo :tak:
ja też nie raz popłaczę przy tym programie ale również mi pomaga, nawet świeżo po poronieniach oglądałam go...
jakiś tam kontakt z noworodkami miałam, ale to nie to samo co swoje, jednak uważam że doświadczenia to ja nie mam ;-)

angelstw to się mąż postarał :-) i chwała mu za to ;-)

buziaki :*
 
reklama
Witajcie Dziewczynki:)
Wpadam sie przywitać bo chwilkę nie zaglądałam do Was:) Byli u Nas moi Rodzice, a w week byliśmy na slubie - dziś padam:p
Mam troszke cieżką głowę:p i Nie umiem ogarnąc, Która z Was co pisała:)

ALZA
Gratulacje!!!!:) Czy myślicie nad imieniem dla Juniora:D

ANGLESTW
Swiatełko dla Zuzi....{*}
ONa
Również zapalam swiatełkio dla Twojej Kruszynki
[*]
 
Hej dziewczynki :-) weekend intensywny, to i czasu nie było odpisać...
Niestety wczoraj przylazła niechciana @ , w 33 dc... a już myślałam i miałam nadzieję, że się udało, bo tak się kiepsko czułam. Wydaje mi się, że miałam jakąś urojoną ciążę. Wczoraj byłam na zakupach, i kupiłam kolejny test - miałam go zrobić jakoś w środę, ale po powrocie poszłam do łazienki i doopa... :baffled:
akurat we wrześniu okazało się, że w spodziewaną owulkę wyjeżdżam w delegację na 3 dni :-( więc pewnie się znowu nie uda, bo jak tu trafić...

OneMoreTime - jak u Ciebie? Mam nadzieję, że te delikatne upławy oznaczają zagnieżdżenie :tak:

angelstw - no no, to super, że Mężuś się tak postarał :tak:
 
Masha przykro mi....tak wierzyłam w to ze sie uda......echh.....:-(
&&&&&& za dalsze starania.....


OneMoreTime
......jak tam? Mam nadzieję że @ się nie rozkręciła?


Ja dziś o 15:00 będę dzwoniła do Przychodni......w celu dowiedzenia sie czy "ktoś zechce mnie przyjąć i wypisze mi L4" :baffled:
Jak nie to oleję to i w środę pójdę do rodzinnego. Jak Ona sie nie zgodzi to trudno.......wrócę do pracy :-(
 
MashaFre to miałaś tak jak ja ostatnio - złe samopoczucie i ciążowe objawy, @ się spóźniała i niestety nic.... Może w kolejnym cyklu owu się przesunie i jednak się uda &&&& :happy:

Edyta za Ciebie nieustające kciuki bo rozwiązanie już tuż tuż :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

OneMoreTime i jak sytuacja?

U mnie w tym miesiącu nie było staranek z uwagi na chorobę męża i leki przez niego zażywane. @ dostanę ok 10 - 11 września i zobaczymy..
 
Dziewczyny, rano wstałam i czyściutko, więc zrobiłam test. Niestety nadal był negatywny. A w ciągu dnia plamienia brązowe intensywniejsze:crazy: więc myślę, że to moja @, którą blokują nerwy. Kiepsko się czuję, słabo, nogi jak z waty...

Jakiś czas temu obiecałam zaaranżować i pomalować pokój ciotce J (mam u siebie w salonie takie paski kolorowe i ona też takie chce) i niestety chce teraz... skończyła remont w kuchni i przyszedł czas na pokoje a ja bym się z chęcią pod kołdrą zakopała i nie wychodziła:-(

Masha, przykro mi:-( wygląda na to, że zrównały nam się cykle. &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za następny, bo uważam,że mimo wszystko może się udać:tak: moje kolejne podejście to październik.
 
Ostatnia edycja:
Onemore ja na poczatku ciazy tez mialam takie brazowe uplawy, a moze sie tam groszek zagniezdza ? &&&&

Edytka &&& ciekawe kto bedzie pierwszy

My bylismy z mezem na weekend w Simmerath w niemczech w praku narodowym, ostatni wypad we 2 , bylo super wypoczelam i wrocilam prawie prosto na PORODOWKE dostalam skurczy w drodze powrotnej zadzwonilam do ginekolog mam lezec wstawac tylko jeali to konieczne jesli skurcze wroca mam jechac do szpitala bo maly najprawdopodobniej sie spieszy do nas :)

Stres mnie zjada bo sie mnie pytaja czy mam skurcze itd a ja nawet nie wiem czy to "TO" boli jak na okres taki konkretny i plecy u dolu i czuje tam jak by mnie od srodka pchalo na zewnatrz.

Zobaczymy
 
reklama
MASHA przykro mi,że @ przylazła;/ To mi jeszcze lepiej w 35dc przyszła jak zawsze tak 30-31 to teraz jak czekałam spóźniła się:(Tez od razu nie dostałam okresu tylko jakies plamienia brązowe,a póżniej jakieś wymieszane.Za następne staranka &&&&:)Ja też w tym miesiącu będę próbowała...może się uuuda:(

Magdalena trzymaj się dzielnie:)
 
Do góry