reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wpadliśmy się pokazać!! :-D

Kochane ciocie to ja Jaś! :tak:


Zobacz załącznik 671527Zobacz załącznik 671528Zobacz załącznik 671529Zobacz załącznik 671530

Misia nie kieruj się mną! Wiem, że to sine krocze zabrzmiało dość okrutnie ale to nie reguła że u cb też tak będzie. Każda z nas jest inna.
Ja jechałam z nastawieniem że urodzę sama. No chyba że pojawią się komplikacje to nie będę protestować przed cesarką. Nie ukrywam, że bolało jak cholera, w pewnym momencie na skurczach łapałam się już za włosy. Ale dałam radę! I jestem z siebie cholernie dumna!
Ale relację z porodu napiszę na spokojnie.
 
reklama
Dziewczyny, dziekuję za światełka dla mojego aniołka :*

Tak mocno wyczekuję narodzin mojego synka. Mimo, ze to 26 tydzien ciazy i wszystko wydaje się byc ok tym razem, to wciaż trochę się boję.

Angelstw gratuluję cudownego Jasia. Jest taki słodki! Czekam na ralację z porodu. Ja tez planuję rodzić z takim nastawieniem jakie Ty miałaś. Trzymam za siebie kciuki hehe
 
Dzien Dobry :-)

ostatnio bardzo mało się udzielam , ale jakoś tak bez weny i humoru u mnie :-( chyba końcówka ciąży działa na mnie depresyjnie :-(
w ostatnim tygodniu mieliśmy kumulacje wizyt usg i gin :tak: z małym wsio ok , waży już 1900 g , więc rośnie sobie klusek i z wymiarów wyprzedza tp o tydzień , u mnie już nie tak fajnie , szyjka dalej się skaraca , ale na szczęście niedużo , rozwarcie nawet malutkie już jest , no i przede wszystkim szyjka bardzo miękka :-( dodatkowo kiepska morfologia i wyniki moczu :-( więc nie pozostaje nic jak łykać tabsy i leżeć :tak: no i jeszcze nad stan moich kg mnie przeraża , ehhh ..... przepraszam , pomarudziłam


Angelstw - Jasio cudny :-D:-D:-D dobrze ,że już w domku jesteście bo w nim znacznie lepiej dochodzi się do siebie :tak: co do krocza , to spokojnie wszystko się ładnie zagoi , mnie moje tez przeraziło jak sobie je obejrzałam , na dodatek jeden szew puścił i nie chciało się goić , ale zakupiłam kore dębu, tantum rossa i pomogło :tak:

misia - nie bój się , o wszystkim się zapomina :tak: jak utulisz już synka to wszystko pójdzie w zapomnienie :-)

magda88 - gratuluje :-)

martavel - &&&&&&&

lumia, onemore - &&&&& aby @ nie przyszła :-)
Black cat, lilwriggle-
[*] dla waszych aniołków
 
Angelstw gratuluję pięknego synka:) Kroczem się nie przejmuj i póki co nie oglądaj - ja dopiero obejrzałam po ok. 2 tygodniach:) Zobaczysz jak super sie zagoi. Mnie sporo nacięli bo Basia miała rączkę przy buzi i pępowinę na szyjce a praktycznie nie widać:-)

Martavel mnie czop śluzowy odpadł w niedzielę a urodziłam w czwartek. Od wtorku dostawałam fenoterol ale i tak odeszły mi wody...Mam nadzieję że Cię wstrzymają do 37tc żebyś nie miała wcześniaczka ;-)

OneMoreTime i jak betka???
 
Ostatnia edycja:
MisiaMonisia- dziękuję za dobre słowa. Mam nadzieję, że od połowy marca zaczniemy starania i będzie szybki efekt.
Angelstw - mały Jaś jest prześliczny! Śpij i odpoczywaj póki możesz :)
Kifsi - dzięki za światełko
Póki co muszę się zregenerować. Zaczęłam znowu biegać, tak jak przed ciążą. Przeszłam na zdrowe żywienie, bo od tej mojej tarczycy to niestety kilka kilo przybyło. A już w sobotę ruszam na urlop- tydzień spokoju na Mazurach. Tylko mąż, kominek, winko i nasz czarny kot :cool2:
 
Angelstw ale cudny Jasiek !!!!!!!! :-D I jak bosko się uśmiecha :-D
Jak na razie to chyba podobny do tatusia co? :happy:
Buziaki dla Królewicza :*

Kifsi od tego jest to forum i od tego masz Nas.......możesz "marudzić" :tak:;-)
Może pogoda też ma jakiś wpływ na Twój nastrój?
Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie raz mróz, raz słońce, raz śnieg......a dzis w nocy deszcz....Ogłupieć można :eek:
Też już niewiele Ci zostało...takze dasz radę :tak:

Masha rodzić to ja mogę juz od przyszłego wtorku :-D
Ale u Ciebie zapiernicza suwaczek :szok: Nieźle!!!!
 
angelstw - Jasio cudny Chłopczyk! :-) taki idealnie do schrupania... :-) :tak:

MisiaMonisia - no zapiernicza, a dziś będę podglądać Maluszka bo idę na USG :-)

kifsi - trzymam kciuki &&& żeby wszystkie wyniki się unormowały :-) ;-)

OneMoreTime - jak tam? :-D
 
Martavel jak tam? Trzymasz się Kochana w 2-paku czy może masz już Olusia na świecie? :happy:

Masha czekamy na wieści z usg.....Jak Maluszek? :happy:

Black Cat od połowy marca? Zatem mam nadzieję ze przejmiesz brzuszek po moim synusiu ;-) Bo termin mam na 17 marca :sorry:


OneMoreTime
jak beta? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
angelstw, Jaś PRZESŁODKI :tak::-):-):-) I TEN ZAWADIACKI UŚMIESZEK ;-)do chrupania :-p

A nam się nie udało. Beta nie pozostawia złudzeń. Dzisiaj zaczęłam brudzić intensywniej. Jak na razie 4 dni opóźnienia i w związku z tym cykl marcowy też pod wielkim znakiem zapytania stoi... Poza tym rozchorowałam się na maxa. W nocy byłam taka rozpalona a w dzień doszedł masakryczny ból gardła (po 5 min. rozmowy zaczynam tracić głos :baffled:), i nawet przy odkaszlnięciu krew się pojawiła.... trochę się przeraziłam. Postanowiłam nie liczyć na to, czy szef się zlituje i puści mnie do domu,czy nie. Tym razem poszłam do mojego rodzinnego i dostałam zwolnienie do poniedziałku włącznie. Więc leżę, wygrzewam się, no i aplikuję medykamenty :confused2: Generalnie anginy jeszcze nie mam. Rodzinny powiedział, że się rozkręca dopiero i przyszłam na czas.

Więc szczeście w nieszczęściu, że jednak nie jestem w ciąży, bo takim stanie różnie mogłoby się to skończyć.Tylko czemu aż tak się @ opóźnia...?

TAK CZY INACZEJ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE KCIUKI :happy: To wielkie wsparcie psychiczne :-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry