reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, leczenie metotreksatem

Tak wiem że szansa zostanie. Ale to wymaga czasu pieniędzy itd. I uporanie się ze strachem tych niepowodzeń.
Zwykle tak jest ze ludzie którzy pragną mieć dzieci mają na swojej drodze przeszkody czego nie rozumiem, ale są tacy którzy wcale nie chcą lub nie czują się rodzicami a udaje im się stałe. I ta niesprawiedliwość mnie dobija. Sama znam tyłu wspaniałych ludzi którzy walczą latami o dziecko.... Za dużo mam myśli w głowie, nie mogę spać. U mnie też to że hcg jest wysokie nie wiemy czy zareaguje organizm i zacznie spadać. Nie wiemy czy jajowod nie pęknie, pozostaje czekać
Jak wysoka jest beta I jaką dawkę dostałaś? Jesteś w szpitalu ?
 
reklama
Tak leżę w szpitalu dziś 3500 beta. Właśnie nie wiem jaka dawkę dostałam ale pielęgniarka mówiła że duża. Ale lekarz powiedział że jest 10 procent szans że nie pęknie jajowod
Trzymam kciuki... Ja dostalam jedną dawkę 100 mg przy becie 1260 i po 3 dobach spadła o ponad 60 procent. Po 3 tyg juz nie było sładu... Mam nadzieję że Twój organizm też zareaguje szybko 🤞
 
Trzymam kciuki... Ja dostalam jedną dawkę 100 mg przy becie 1260 i po 3 dobach spadła o ponad 60 procent. Po 3 tyg juz nie było sładu... Mam nadzieję że Twój organizm też zareaguje szybko 🤞
Nie dziękuję, mam nadzieję że też będę miała tyle szczęścia. Czy sprawdzałaś później drożność?
 
Mi w piątek hcg doszło do 5800 dziś 3500 i wypisali mnie do domu. 10 dni w szpitalu 4 dawki mtx. Mam nadzieję że też do końca miesiąca hcg spadnie do 0 i jajowód wytrzyma
Trzymam kciuki... Ja dostalam jedną dawkę 100 mg przy becie 1260 i po 3 dobach spadła o ponad 60 procent. Po 3 tyg juz nie było sładu... Mam nadzieję że Twój organizm też zareaguje szybko 🤞
 
reklama
Mi w piątek hcg doszło do 5800 dziś 3500 i wypisali mnie do domu. 10 dni w szpitalu 4 dawki mtx. Mam nadzieję że też do końca miesiąca hcg spadnie do 0 i jajowód wytrzyma
Ale Cie przemęczyli z 4 dawkami... pamiętaj że jak beta już spadnie do zera to musisz suplementowac kwas foliowy w zwiększonych dawkach. I dużo teraz odpoczywaj bo mimo że beta spada to ryzyko pęknięcia nadal jest. Za jakieś pół roku zrób drożność bo nie wiadomo jak ten jajowód wygląda...
 
Do góry