reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciaza w uk

reklama
margot deprechy mozna dostac od tej pogody! ja to juz mam nerwy. Nie mowie zeby po 30st bylo jak w Pl ale zeby chociaz te 20 i troche slonca
 
Dziewczynki kochane przyszly mi wyniki badan na zespol Downa i u mnie tez jest niskie ryzyko wiec jestem mega szczesliwa!! Czekalam 3 tyg juz nerwow do tego nie mialam:wściekła/y: Ja tez tesknie za pogoda i tak jak mummy 2 nie chce sie kisic ale te 20 stopni bylo by cudowne i mozna by bylo na zewnatrz posiedziec dotlenic sie i jakiegos grilla zrobic:eek: Slonce tesknie za Toba!!:-D
 
jestem dzis negatywnie nastawiona do Uk i tutejszej opieki nad ciezarymi!!! znowu pojawil sie brazowawe plamki na wkladce i znowu slysze to samo - wszystko ok, tak sie czasem zdarza ale to nic. Nikt nie chce mnie zbadac! ani usg ani ginekolog :(((( plakac mi sie chce bo nie wiem co o tym myslec. Polowkowe dopiero za 2 tygodnie, a te plamienia juz od 3 tygodni, srednio tak co drugi dzien slad na wkladce mam. Nie wiem juz z czym to powiazac, uwazam na siebie, nie forsuje sie, nie dzwigam, staram sie nie denerwowac. No ale w tej sytuacji to chyba zrozumiale ze stres towarzyszy mi caly czas od tych 3 tygodni. no to sie uzewnetrznilam ;-)
 
mummy to faktycznie jakieś nie nautarlne takie plamienie, na Twoim miejscu pojechałabym do szpitała i siedziała tam aż by mnie nikt nie zbadał przy tym musisz troszke nakłamać, że bardzo Cie boli bo inaczej znowu zostaniesz z niczym. Inna opcja - prywatnie polski ginekolog ale tutaj to kasa. Trzymaj sie kochana:tak:
 
ja w szpitalu juz bylam, w zeszlym tygodniu, powiedzialam ze brzuch boli, ze czasem tak ciagnie w dol, a czasem po bokach, a czasem ogolnie, polozna jakas obejrzala moja wkladke, na ktorej wiele nie bylo, bo nigdy wiele nie jest, doslownie plamki, wiec skrzywila sie jakby, wiec oczywiscie powiedzialam, ze 'wczoraj to bylo wiecej i takie czerwone jak krew'. I co zrobila - polozyla mnie na lozko, zmierzyla cisnienie i sprawdzila bicie serca dziecka! Tyle!!!!!! zastanawiam sie czy jakbym poszla do gp to dalabym rade 'wymusic' skierowanie do ginekologa na badania..... same wiecie jak tu ciezko sie o cokolwiek doprosic. Wydaje mi sie ze jeszcze dodatkowo jestem 'zlewana' bo to moja druga ciaza, a pierwsza ciaza i porod przebiegly bez zadnych problemow
 
mummy idź do gp, trzeba wszędzie próbować i faktycznie wyłudź skierowanie do ginka, kurcze, takie traktowanie to faktycznie porażka.
 
reklama
Mummy wspolczuje ci strasznie tego stresu bo ja kiedys tak sie zwijalam z bolu ze myslalam, ze umre i tez dzwonilam do szpitala i mnie zlali totalnie -powiedzieli , ze dopoki nie ma krwawienia nie ma zadnych podstaw myslec, ze cos jest nie tak. Ale jak bylam na usg i powiedzialam o tym pielegniarce to powiedziala zeby nastepnym razem odrazu jechac do szpitala i nie dac sie splawic. Ja moge Ci tylko doradzic tyle co dziewczyny zebys poszla do gp lub jeszcze raz pojechala do szpitala, wiadomo mozesz trafic na inna pielegniarke ktora popatrzy na ciebie przychylniejszym okiem oczywiscie bym doklamala i rozbeczala sie ale trudno cel uswieca srodki. Twoj spokoj jest teraz bardzo wazny i dla Ciebie i dla maluszka - trzymam kciuki za iebie i dzidzie:tak:
 
Do góry