reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Suseł uważaj na to łożysko!dużo odpoczywaj no i niestety zero przytulanek!też miałam z tym problemy!ale podniesie sie nie martw się:-)
Jeśli chodzi o wage to moja ze swoją waga 2940gram była duża;-) w większości dzieci miały do 3300;-) nie stresuj się widać dzidziuś jest drobny tak jak moja niunia zawsze była wiekowo co do dnia pod koniec nie rosła przez łożysko :-( ale teraz nadrabia moja malota później dodam zdjęcia na zamknięty;-)
 
reklama
Hej tak podczytuje czasami jak mnie pamietacie ze starczek i przyjmiecie to z checia dolacze;)
Iwo ja te chce zobaczyc zdjatko ;) a propo piersi prawdopodobniej z drugiej piersi innaczej leci mleczko przystawiaj do obu a na pewno z drugiej odciagaj laktatorem
 
Susel - dobrze, że poszłaś. Wiesz co jest na rzeczy. MamaTomeczka miała podobny problem i łożysko się podniosło. Ja wymiary porownywalam z tabelkami na tym portalu 13 tydzień ciąży | parenting.pl
Każde dzieciątko rozwija się inaczej, a z wiekiem ciąży to rozbieżności coraz większe.
Mój to trenuje tez pilkarzy, uczy też wf-u. A czy będzie mieć podejście do własnego dziecka? Mówią, że szewc bez butów chodzi ;)

Iwo - to ja już zaczynam trzymać :) Fajnie, że pokarm się produkuje!

Goska - a jak u Was?

Dziewczyny, czy pracodawca może sobie bez mojej wiedzy podać mój prywatny numer telefonu do ZUS-u? Wczoraj zadzwoniła do mnie urzędniczka. Numer dostała z firmy. A niby obowiązuje u nas ochrona danych osobowych - grrrrrrr. Gdyby mnie spytali czy mogą podać mój nr do ZUS-u, to bym się nie zgodziła. Sama bym do nich zadzwoniła. Ciekawe kto w firmie taki odważny.
 
Cyntia ja bym chciala zwby do mnie zadzwonili i powiedzieli "prosze Pani przelew juz wyslany" no dobra zadowoli mnie sms ;-)

Kasikz ja cie pamietam hihi
 
Hej:)

dziś po warsztatach, e wykłady takie sobie, ale z Grzanką sobie pogadałyśmy i jak dla mnie było miło:) fajnie wyrwać się z domu, a i wpadł z konkursu dla Zosi taki oto piesek:) Wybierz swoje Tuli : Tuli Piesek - słodziak:)

Susel super, że wiesz, a z łożyskiem mam nadzieję, że się podniesie. Na wymiary nie patrz:) - co kraj to obyczaj, a i ja mam wrażenie, że aparaty USG też maja różne normy wprowadzone do swojej pamięci i różnie pokazują, przeliczają itd.

Cyntia, jak na moje nikt Twojego numeru nikomu bez Twojej wiedzy nie powinien podawać, ale może się mylę.
 
Zapytałam siostrę cioteczna (prawnik) i powiedziała, że nie powinni tak robić.

A może zaprosimy tu też Mississ. Pamiętacie ją? Widziałam, że jej się udało :)
 
Cyntia zapraszajmy, zapraszajmy:) im nas więcej tym weselej:)

oglądam sobie "Prawo Agaty", Kożuchowska w tej ciąży trochę spuchnięta była i widać jej stan w tych scenach według mnie, nie udało się ukryć ciąży.
 
Hejka.

mamaTomeczka - jak czytam Twoje teksty to pękam ze śmiechu... fajnie piszesz :-) Super że termos odkryłaś :-) Fajna sprawa co nie hahaha
No a co do syna, no cóż, nad niektórymi dziećmi trzeba z batem stać i się tego nie zmieni po prostu. Nade mną rodzice musieli tak stać, nad mężem nie. No i my musimy na młodą stać, nad młodym widocznie nie - siły się rozłożyły na dwójkę dzieci, dobre i to :-)
A ta moja córka to taki uparciuch jest, że masakra !! Dziś byliśmy na zakupach kupić jej zimowe buty, cała piękna kolekcja butów Lasockiego, fakt, może nie najtańsze, ale moim zdaniem superowe - bardzo dobrze ocieplone, skórzane i ładne. To się uparła, że ona takich nie będzie nosić i chciała sobie wybrać fioletowe kowbojki z Violetty - masakra, na to ja się nie chciałam zgodzić !! Dojść z nią do jakiejkolwiek ugody no koszmar jakiś. Ale zobaczysz, wszystko przed Tobą, masz też młodszą córcię, młodsze zawsze bardziej takie charakterne jest. W końcu wybrała sobie buty, na które ewentualnie mogłam się zgodzić, chociaż moim zdaniem one raczej na hiszpańską zimę, a nie na polską są, no ale trudno - ona będzie marzła...

Susel - bardzo dobrze, że pojechałaś srawdzić co i jak. Przynajmniej wszystko jest. Normami co do wielkości to aż tak się nie przejmuj. Faktycznie mogą być różne w różnych krajach, tak jak dziewczyny piszą. Ważne, że maluszek rośnie zdrowo w Twoim brzuszku :-)
A z chęcią przejmę brzuszek w kwietniu, chętnie :-) No powiem Ci, że dużą nadzieję mi dałaś tym schudnięciem w czasie PCOS, dodatkowa motywacja jest. A i poczytałam sporo, że faktycznie coś ma to związek ze sobą, także rzeczywiście trzeba dalej działać. No i dieta i bardziej sportowy tryb życia :-)

Iwo - ja też bym chciała dzidzię zobaczyć, gdzie bym mogła ? A co do piersi, z drugiej też poleci, tylko cierpliwości :-)

Cyntia - do niektórych instytucji, jak np US pracodawca ma wręcz obowiązek podać numer telefonu czy adres na ich prośbę. Co do ZUSu mąż nie jest pewny, ale chyba nie musi...
 
Ludzik fajnie bylo sie spotkac:) Zosia jest cudna i taka malutka:) a wyklady rzeczywiscie takie sobie.

A my wygralyamy chuste lennylamb moze ktoras chce kupic? Bo ja mam juz jedna a ta jest nowa i kolorowa:)
 
reklama
Grzanka przypominam Ci, że Twoja taka malutka też była:):) Lenka to też pogodny słodki bobas:) w grudniu kolejne warsztaty:) jutro się zarejestruję:)
 
Do góry