reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Hej laseczki - dziś mam nawal i mimo że dostawiam mała to jeszcze odciagac muszę przed kamieniem. Na razie godzi się na obie formy karmienia.

Suselku - ja miałam łożysko przodujace ok 20 tyg a w 27 już poszło do góry.

Kasik, Wanda - jak wrócę do domku to wkleje bo tu trzeba kasować a ja z tel nie mam dużo opcji.

Asia - twoj młody rozwalił mnie z tymi spodniami. Najgorzej że młodszego to możesz zaszantazowac lub karę dasz a temu co zrobisz?

Mamo Tomeczka - straszny wrażliwec ci się trafił a co on zrobi jak Anula będzie go tłuc?
Jak odebrał pojawienie się młodej? Bo Julka sztywno się zachowuje jakby nie wiedziała jak ma zareagować.
 
Hej lasencje
Zmęczona jestem, coś od wczoraj jak wstałam o tej 4 nie moge się wyspać. Dzisiaj też w sumie od 4 kimałam jedynie bo to albo kupa albo czkawka. Teraz dopiero urwis zasnął.
Kurde wkurzam się, bo poleży to to chwile samo i ma nerwa. Najgorzej rano, chce spać, a nie może. Najlepiej w wózku, jak przyśnie to na chwile i oczy jak 5zeta i znów od początku bujanie itp itd :confused2:Pranie na górze na dwóch suszarkach wisi od 3 dni. Napisze posta i śmigam, moze dwie bluzki przeprasuje.
Choć najchętniej rypnęłabym się spać.
 
reklama
asia gratuluję ruchów :-D super uczucie, prawda? :-D

cyntia ja pamiętam missi, czekamy na nią :-D

ludzik, grzanka fajnie, że spotkanie udane - szkoda, że każda jest z innego rejonu, bo miło byłoby się spotkać w większym gronie :sorry:

aga robota nie zając nie ucieknie :-p ja już dawno pogrzebałam codziennie wysprzątany dom, a prasuję tylko od okazji :sorry:

mamaTiA
oj ten Twój Tom to artysta jest :-D do ogólnopolskiego dyktanda się nadaje :-D ale powiem Ci, że ja mam fioła na punkcie ortografii.. :confused2: dla mnie niepojęte jest, że np. człowiek po studiach - patrz mój małżonek - robi błędy ortograficzne :szok: a robi i to czasem fatalne :szok: aż w oczy kłuje :cool: mam fioła do tego stopnia, że od jakiegoś czasu, jak rozmawiam z Gabrysiem i akurat trafia się jakiś wyraz "ortograficzny", to mu mówię, jak się to pisze :-p wiem, że jest jeszcze mały i nie rozumie o czym ta matka nawija, ale mam nadzieję, że gdzieś mu to w głowie utknie i będzie później pisał poprawnie :-p nawet jak nie będzie humanistą :-p


Cześć :)
Gabryś jeszcze dziś w domu, jutro już idzie do przedszkola, ale pasowanie przełożone, bo jest bardzo mało dzieciaków, jakiś wirus większość rozłożył... za to teraz najmłodszy ma katar, mam nadzieję, że na katarze się skończy... :confused2: no i niestety mam już coraz mniej mleka, jedziemy dosłownie od mililitra do mililitra, ale pewnie w ciągu kilku dni będę musiała wprowadzić jedno karmienie mm... bo niestety zupka nie jest pełnym posiłkiem dla Grzesia i dość szybko jest po niej głodny, więc w sumie zjada mleka tyle ile zjadał zanim zaczął dostawać zupkę... :confused2:

Miłego dnia :)
 
Do góry