reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Asia no oni maja czas....

Gochson - nie pocieszę się ja się teraz bardziej wysypiam niż przez ostatnie 3 miesiące, ale to dzięki łaskawości małego
 
reklama
Hej

Asiu
Nie wiedzialam nawet ze przy wlasnej dzialalnosci jest to takie pogmatwane z tym l4 :Oo_O

Ludzik
Ja mialam fisher p ale bez projektora na pilot. Safari chyba sie nazywalo. Z lwem papuga malpka i chyba cos jeszcze bylo. Kolorowe i moj maly z wszystkich melodi uwielbial odglosy natury. Sekundy i zasypial z usmiechem na twarzy :-)

Ja to juz sie nie moge doczekac az bede to wszystko odkopywac ze strychu. A jak juz poznam plec to ojej! Jeszcze jak uda sie dziewczynke to juz w ogole w euforie wpadne :p
 
Asia jak w zasiłki nie masz wpisane to jeszcze tego nie policzyli. U mnie jest tak, ze jak w zaświadczeniach sie pojawi L4 to potem w zasiłki tak po tygodniu, dwóch, no a potem wypłata po kolejnym tygodniu/dwóch. A na ile masz to L4, kiedy sie kończy? Zauważyłam, ze jak mialam na miesiac to było płatne dzien po zakończeniu L4 a jak mam teraz na dwa tygodnie to jest płatne 2 tygodnie po zakończeniu. Tyle ze ja na etacie jestem.
 
Ta sama karuzela z misiami z FP mi się spodobała, bo w końcu ktoś mądry dopiął zabawki poziomo, żeby dziecko je całe widziało. I zastanawiam się nad jej kupnem. Jeszcze dziś można zgarnąć kupon rabatowy na 20 zł na allegro za zakupy przez aplikację (pierwszy zakup może być za 1 zł - ja kupuję jakieś cegiełki i po tym dostaje się kupon. Ja już od sierpnia zgarnelam 6 kuponów :D bo są co chwilę).
 
Ja szczęścia do kuponów nie mam bo zwykle kupuję coś poniżej 50zł, np teraz kupiłam body i zapłaciłam z przesyłką 48,99zł :happy2:
Ludziku, spodobałyby Ci się.....są z postaciami z Kubusia Puchatka :tak:

Przyszła mi chusta, dzisiaj będziemy się motać :tak: Jak na razie synu dogorywa na tarasie, a ja zdązyłam pomyć podłogi na dole. Góra mnie woła ale to jak już będziemy się w chuście nosić to wtedy coś się postaram zorganizować :tak:
 
Grzanko, no nie dziękuję. Na razie patrzę jak tu się zamotać i zostaje nam kieszonka. Zobaczymy. Chyba, ze jak jeszcze można jak głowki sztywno nie trzyma?
Bodziaki takie
4717046488
 
Juz wiem jak to jest. To sa kuzwa zlamasy. Jak jestem na dzialalnosci gospodarczej to pomimo ze mam l4 od 10 .10 to musz im zaplacic skladki za pazdziernik do 10.11 i dopiero jak kasa wplynie to oni maja 30 dni na wyplate mi zasilku.
Wiec ide strzelic sobie w lep. Bo nawet jak jutro zrobie im przelew to oni maja czas do 6.12 :-/ :-/ masakra.
 
reklama
Asia - a jak się jest na L4 to nie jest tak ze się nie płaci składki (okres bez składkowy) tak jest chyba przy umowach?
czy dlatego ze 01.10-09.10 pracowałaś?
 
Do góry