reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
4 Marzec 2024
Postów
13
Cześć wszystkim.
Mam bardzo nie regularne cykle bo trwają 35,60,90 dni różnie wiec nie wiem kiedy jest owulacja. Miałam robione badania hormonalne i wszystko wyszlo dobrze.
Mam 1 dziecko które urodziłam 3 lata temu.
Przed wczoraj skończyło mi się plamienie które trwało 2 dni. Tzn kilka kropel bladoróżowego śluzu. Myślałam że zacznie mi się miesiączka ale nic. Więc zrobiłam dziś test i wyszedl taki? Czy coś widzicie?
 

Załączniki

  • 20240304_131749.jpg
    20240304_131749.jpg
    991,4 KB · Wyświetleń: 486
  • 20240304_131733.jpg
    20240304_131733.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 204
reklama
Cześć wszystkim.
Mam bardzo nie regularne cykle bo trwają 35,60,90 dni różnie wiec nie wiem kiedy jest owulacja. Miałam robione badania hormonalne i wszystko wyszlo dobrze.
Mam 1 dziecko które urodziłam 3 lata temu.
Przed wczoraj skończyło mi się plamienie które trwało 2 dni. Tzn kilka kropel bladoróżowego śluzu. Myślałam że zacznie mi się miesiączka ale nic. Więc zrobiłam dziś test i wyszedl taki? Czy coś widzicie?
Powtórz za 2 dni. Widzę ducha, ale nie wiadomo czy to nie prześwituje kreska fabryczna.
 
Cześć wszystkim.
Mam bardzo nie regularne cykle bo trwają 35,60,90 dni różnie wiec nie wiem kiedy jest owulacja. Miałam robione badania hormonalne i wszystko wyszlo dobrze.
Mam 1 dziecko które urodziłam 3 lata temu.
Przed wczoraj skończyło mi się plamienie które trwało 2 dni. Tzn kilka kropel bladoróżowego śluzu. Myślałam że zacznie mi się miesiączka ale nic. Więc zrobiłam dziś test i wyszedl taki? Czy coś widzicie?
Raczej z tego co widzie to negatywny jest
 
reklama
Do góry