reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Zapytałam, bo wyglada jakby był już wyschnięty. Coś tam świta, ale jakby szara jest ta kreseczka 🤔 więc może to być fabryczna. Chyba najlepiej jak po prostu powtórzysz rano test albo pójdziesz na betę, jeśli chcesz mieć pewność ;)
Te testy chyba to do siebie mają bo juz kiedys zadawalam podobne pytanie i dziewczyna też myślała że odczytywałam wynik po długim czasie. Ale nie. Test zrobiony 3 minuty i to sie pojawiło. Powtórzę rano i zobaczymy :)
 
Myślę, że jest pozytywny ale wcześnie zrobiony, u mnie tak wyglądał 11 dni po owulacji a z dnia na dzień była coraz ciemniejsza kreseczka
 
Niektóre testy mają taką kreskę fabryczną, inne tak pokazują wczesną ciążę. U mnie właśnie taką byla pierwsza kreska po plamieniu i beta bodajże wtedy okół 17 wynosiła. Możesz teraz albo poczekać z dwa dni i zrobić kolejny test sikany, albo pójść na betę. Już Twoja decyzja :)
 
Bete robilam 5 dni po tym teście dokładnie. Tez miałam plamienia 3 dni wtedy.
Najlepiej chyba będziesz widziala na teście za 2/3 dni
 
reklama
Niektóre testy mają taką kreskę fabryczną, inne tak pokazują wczesną ciążę. U mnie właśnie taką byla pierwsza kreska po plamieniu i beta bodajże wtedy okół 17 wynosiła. Możesz teraz albo poczekać z dwa dni i zrobić kolejny test sikany, albo pójść na betę. Już Twoja
Ten robiłam już kiedyś i była czysta biel przez cały dzień bo z reguły wyrzucam test na wieczór
 
Do góry