reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzienny dobry ciocie ❤️ wiem ze mama rzadko tu zagląda, ale naprawde ma pełne ręce roboty przy mnie hihi szczególnie że wychodza mi zęby i to najprawdopodobniej 4 na raz 🥴😩😩 no ale dzis ja poprosilem żeby weszła do was bo chciałem złożyć kazdej z was życzenia z okazji waszego święta 😍😍❤️ duzoo zdrowka, szczęścia i spełnienia marzeń ❤️❤️❤️ Szczęśliwego dnia kobiet Ciocie ❤️❤️❤️ pamiętajcie Bez was świat by nie istniał ❤️ buziaki 😘😘😘
IMG_20240307_161608_edit_62968089532331.jpg
 
Zrobiłam🙆‍♀️. Cała w stresie i spocona🙆‍♀️
Piękny 😍😍 gdybyś mieszkała bliżej to uwierz ze była bym twoja stała klientką ❤️❤️❤️


Bojku to już królewicz 2 latka kończy.... Kiedy to zleciało??? Pamiętam jak jeszcze niedawno każda twoją betę przeżywałam jak swoją, każde badanie.... A tu już kawaler jaki duży 🙈❤️❤️
 
Piękny 😍😍 gdybyś mieszkała bliżej to uwierz ze była bym twoja stała klientką ❤️❤️❤️


Bojku to już królewicz 2 latka kończy.... Kiedy to zleciało??? Pamiętam jak jeszcze niedawno każda twoją betę przeżywałam jak swoją, każde badanie.... A tu już kawaler jaki duży 🙈❤️❤️
Kawaler właśnie nawalił w pampers i nie chce się przyznać, a śmierdzi od niego na kilometr 😂.
Czekam na wiosnę żeby go odpieluchowac bo jest mocno zainteresowany nocnikiem. Stresuje mnie to jak nie wiem co🙆‍♀️
 
Dzienny dobry ciocie ❤️ wiem ze mama rzadko tu zagląda, ale naprawde ma pełne ręce roboty przy mnie hihi szczególnie że wychodza mi zęby i to najprawdopodobniej 4 na raz 🥴😩😩 no ale dzis ja poprosilem żeby weszła do was bo chciałem złożyć kazdej z was życzenia z okazji waszego święta 😍😍❤️ duzoo zdrowka, szczęścia i spełnienia marzeń ❤️❤️❤️ Szczęśliwego dnia kobiet Ciocie ❤️❤️❤️ pamiętajcie Bez was świat by nie istniał ❤️ buziaki 😘😘😘Zobacz załącznik 1617636
Ale z niego słodziak😍
 
Kawaler właśnie nawalił w pampers i nie chce się przyznać, a śmierdzi od niego na kilometr 😂.
Czekam na wiosnę żeby go odpieluchowac bo jest mocno zainteresowany nocnikiem. Stresuje mnie to jak nie wiem co🙆‍♀️
Moja tez byla zainteresowana ale tylko siedzwniem na nim,nadal wali w pampa a juz 3 na karku🙈🙉🙊
 
Co tutaj taka cisza. Jak maluchy starsze i młodsze? Odzywać się.....
Cisza cisza, gdzieś wszystkie polazły w krzaki🤔.
U mnie bez żadnych rewelacji. Dżony dwa tygodnie zdrowy, tydzień chory. W sumie on jakoś poważniej nie choruje tylko zazwyczaj s9edze z nim w chacie z powodu zielonego kataru.
A jak u ciebie? Jestes już super chuda laska? Ja zrę jak swinia niestety a moja przemiana materii sporo zwolniła 🙆‍♀️
 
U nas dzis, o 19h30 minie 7lat od najszczesliwszej chwili w moim zyciu 🥰 Moja Lilka juz taka dorosla, a wczoraj jak poprosila zeby opowiedziec o jej urodzinach to sie poplakalam na wspomnienie tych chwil ehhh
Mlodsza za to skutecznie sprowadza nas na ziemie 🤣 Jestesny po paru wizytach i sie oduzalezniamy od kontaktu fizycznego, ktorego uzywa jako uspokajacza. Ma pomoc… Na razie tydzien z max 2 pobudkami wiec meeeegaaaa
A co u Was? Odezwie sie ktos? 😬
 
reklama
Cisza cisza, gdzieś wszystkie polazły w krzaki🤔.
U mnie bez żadnych rewelacji. Dżony dwa tygodnie zdrowy, tydzień chory. W sumie on jakoś poważniej nie choruje tylko zazwyczaj s9edze z nim w chacie z powodu zielonego kataru.
A jak u ciebie? Jestes już super chuda laska? Ja zrę jak swinia niestety a moja przemiana materii sporo zwolniła 🙆‍♀️
Napisała i małpa zniknęła 🤣🤣🤣 zobaczysz za rok synek już nie będzie chorował.
Ja wciąż czekam na operację mojego brzucha. Waga ok.
Ostatnio nie mam czasu, pracy dużo. No i dziewczyny z mężem mamy teraz taki gorący okres że szok😱 pelna fascynacja. Chyba tak długo żyliśmy obok siebie że aż siebie nie znamy . Zatem piszemy na mesenger całe dnie, a w nocy gadamy 🤣
Córeczka jest super, żadnych problemów. Nie choruje,.chętnie chodzi do przedszkola.
Chwilo trwaj!
 
Do góry