reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Genna ja bede tylko palcem pokazywac i wtracac swoje 3 grosze ;) Jeden znajomy jest od malowania, drugi od tapetowania a jeszcze inni od skrecania mebli :) Sami sie zaoferowali, nie wiedza co ich czeka ;)
 
reklama
Dziewczynki na cafe Polsat lecą porody :) Polska rzeczywistość a nie zagraniczne , uczcie sie :)

Któraś wspominała o reklamie Enfamila :) widziałam ją w koncu , jest cudowna a łzy same lecą :)
 
Ostatnia edycja:
hejka, Genna mam nadzieję, że szybko wyjdziesz ze szpitala:)
Aisa, ale miałaś stracha, współczuję i mam nadzieję, że szybko przejdzie i wyjdziesz do domu. A jednak narazie łożysko się nie podniosło. Ale jest jeszcze czas:)

Ja byłam dzisiaj na chłodnej lemoniadzie, znaczy glukozie. Wypiłam dosyć szybko i nawet mi smakowało i na szczęście było chłodne:) Później było gorzej, bo po niej było mi niedobrze i słabo, ale dałam radę i nie wspominam tego bardzo tragicznie.
Wyniki mam ok, bo na czczo 79, po 1 godzinie 98, po 2 godzinach 92. Teraz wizyta w środę i zobaczymy jak malutka urosła. I cieszę się, że nie muszę słodyczy odstawiać :-D
 
Anulla dobrze, że wyniki wyszły dobrze. Glukoza zaliczona chociaż moja była ciepła. Ale ogólnie nie taki diabeł straszny jak go malują :-)

Mnie wczoraj wypuścili do domu. Dr wykluczył krwawienie z łożyska i dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo więc mogłam wrócić do domu. Sprawcą całego zamieszania jest ten polip. Dzis leżę cały dzień, plamienie jest coraz mniejsze. W środę idę na kolposkopię. A co do łożyska to dr powiedział, że jest duża szansa, że się podniesie. Mój synuś cały dzień dziś rozrabiał.

Ewelina już luty, to może synek czeka na swój termin.
 
reklama
Genna, ty to wróżka jesteś więc zapewne będzie tak jak piszesz ;)
Nam też pisałaś że po kolei mamy rodzić i że ja w weekend i proszę ;) niunie w sobotę urodziłam.
 
Do góry