reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewelina trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na info od Ciebie :-)

Aisa współczuję, pewnie stracha się najadlas. Odpoczywaj dużo

Luize i jak Ci na zwolnieniu? Przywyklas już? ;-)

Genna trzymam kciuki by to białko nie oznaczało zatrucia. Nadal jesteś sama w pokoju?

Kasik wiesz juz kiedy dokładnie zaczynasz remont?

Anulla cieszę się że cukier ok :-)
 
reklama
Anulla cukier wyszedł śpiewająco :)

Ewelina daj znac to tam u Was :) kciukaski :) &&&&&&
Czekam na obchod , jak na zbawienie :)
Edit: kolejna doba w SPA :/ jutro mocz cewnikowany wrrrr aż ciary przechodzą , ale juz wole 1 dzien dłużej posiedzieć niz wracać za jakos czas na kilka dni
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny.jeszcze w dwupaku.jestem calą noc prawie nie spalam . skurcze raz co 10 a potem co 8 min . potem cisza i teraz znowu cos sie zaczyna powolutku . a maly to.o zawal.chce.mnie przyprawic ruszac sie nie chce :eek: i trzeba spiocha budzic .
 
Genna twój syn cię bardzo kocha i dba o to żebyś się nie nudziła :-D ale cewnikowanie nie brzmi fajnie

U Eweliny chyba się zaczęło.

Edit
Ewelina czyli jeszcze nie. Nie spieszy się widocznie twojemu dziecku na zewnątrz.
 
Ostatnia edycja:
Juz przeżyje to cewnikowanie (chyba) lepiej niech zbadają dobrze żebym nie wróciła tu za kilka dni .
Aisa ja tez mojego niuniusia kocham i to bardzo :) mam nadzieje ze mimo iż kocha tak matkę to wyprowadzi sie do czterdziestki :p
Ewelina a jestes w szpitalu?
 
Ostatnia edycja:
Ewelina, tuż przed porodem dziecko się mniej rusza, bo zwyczajnie ma mniej miejsca. jeśli jednak niepokoi cię to bardzo to zgłoś się do lekarza. widziałam, że pisałyście o porodówce Gamety, któraś się zdecydowała? ja zamierzam tam rodzić, chętnie zapoznam się z opiniami :)
 
lilka ostatnie KTG mialam.we srode a jeszczr poprzednie w piatek to Dr sie smial.ze mnie ze za czesto
ale ja wolalam sprawdzic teraz mam we drode ale chyba.nie dotrwam
 
reklama
Ja na koncowce mialam co 2 dni obowiazkowe. Pewnie kazdy maluch jest inny ale moja Hanka byla bardzo aktywna pod koniec ciazy. Nie czulam kopniakow ale ciagle rozciaganie i ciagle siedziala mi pod rzebrami
 
Do góry