reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewelina, może lepiej pojechać do dr sprawdzić na KTG czy wszystko dobrze...

Genna, oby wyniki wyszły dobrze ... cewnikowanie brzmi strasznie.

Ja stanęłam na wadze z ciekawości i z 67 waga spadła na 60...
 
reklama
Genna, cewnikowanie nie jest przyjemne, ale lepiej żeby byc pod okiem lekarzy niz wyjsc do domu z milionem myśli w głowie.Trzymaj sie dzielnie i oby białko spadło.


Magda, a ile w ciąży miałaś na plusie? Fajnie tak w 9 dni 7 kg stracic.Normalnie dieta cud !

Ewelina juz myślałam ze tulisz synka a tu dalej nic. Moze młody czeka idealnie do daty wyznaczonej przez lekarza?
 
jeszcze w domku siedze i zaczynaja sie mocne skurcze takie ze jak zlapie musze przystanac i sie pochylic wiec chyba juz niedlugo bede sie zbierac do szpitala .
 
Kotuska, waga przed ciążą to równe 50kg więc zostało mi 10 ;) jeszcze brzuszka trochę mam więc trochę odejdzie z tego ale nie mam zamiaru wracać do tych 50 bo jak patyk będę znowu ;) Te 7 to akurat mała 3 do tego wody i łożysko :)
 
Dziewczyny, jakie macie podgrzewacze , sterylizatory ? Co myslicie o tych 2w1? Duży jest to sprzęt ? Szczerze nie mam siły o tym czytać, zastanawiam się jak to będzie jak pojedziemy w podróż, czy trzeba to wszystko zabierać? Jeszcze u rodziny to można jakoś sobie poradzić bez tego ale gdzie indziej to chyba nie bardzo..

medalikara, te buteleczki aventu masz 120ml czy 240ml? Ile masz ich na start?

magda, myśle że przy małej szybko zrzucisz resztę :)
 
Ostatnia edycja:
Ewelina juz myslalam ze tulisz Filipka :-) .

Genna lepiej ze zostaniesz pod okiem specjalistow niz bys miala wracac zaraz znowu do szpitala.

Dziewyny mam pytanie odebralam wynik GBS i wyszlo ze go mam, troche sie wystraszylam :/. Czy to jest niebezpieczne dla maleństwa?
 
Dzięki dziewczyny. Esiek to czekam na wiadomość, boję sie bo poczytalam na necie o tym i aż ciary przeszły. Czy ten antybiotyk w czasie porodu na pewno uchroni dzieciątko w 100%? Ehhh noo wystraszylam sie :-(
 
reklama
Ewelina, też trzymamy kciuki żeby maluch szybko wyszedł :-)
Genna, współczuję znowu kolejnych badań, ale tak jak piszesz, lepiej niech od razu zrobią wszystkie badania itp żebyś nie wracała ciagle. No ciekawe kiedy Franuś zdecyduje się wyjść :) Ty masz przeczucie, że przenosisz, a ja mam przeczucie, że szybciej się urodzi i na pewno nie donoszę do 38tc. Ale może się jeszcze zmieni :)

montana ja też słyszałam, że tylko dostaje się zastrzyk i maluch jest bezpieczny. I chcę w to wierzyć :-). na pewno będzie wszystko w porządku i Zosia urodzi się bezpieczna i zdrowa :)

No a ja dziś odebrałam monitor oddechu. Używany kupiłam i w sumie mało używany był, więc jestem zadowolona z zakupu i spokojniejsza, że malutka będzie bezpieczniejsza w nocy jak ja będę spać.

Byłam na chwilę dzisiaj w pracy. Chwila trwała 3 godziny, bo jak wszystkie dziewczyny się zleciały i zaczęły dotykać brzucha, to trochę potrwało. Do tego mała mi się zbuntowała i kopała cały czas. Chyba nie lubi być w centrum uwagi :-)

Liskka, ja kupię 1 butelkę 125ml w razie czego. A jeśli mała nie zaakceptuje jej, to wtedy polecę po inną. Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas jest tyle tych butelek wszędzie, w każdym sklepie, że w razie potrzeby wolę kupić na bieżąco. I tak zrezygnowałam z kilku zakupów teraz bo stwierdziłam, że niektóre rzeczy spokojnie mogę kupić po porodzie.
A butelki póki co też zamierzam gotować i nie mam w planach sterylizatora. No chybaże ktoś będzie chciał mi na prezent kupić. A podgrzewacz zamierzam kupić, ale trochę później, bo nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry