reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja dzisiaj dziewczynki mam skonczony 11 tydzien, wchodzę w 12....i dzisiaj w związku z tym udaję się na pierwsze dzidziusiowe zakupy:):):) są duże przeceny w sklepach, więc chce jakieś pierwsze ciuszki zakupic:):):):)
 
reklama
No ja narazie jestem przed tymi zakupami:p wiec poamlutku sie rozkręcam...chociaz wlasnie sobie spisalam na kartce co potrzbea i jest tego ogrommmmmmm...muszę to jakos rozplanowac, bo potem się nie wyrobimy:p

Tak sobie pomyslalam ze ciuszki będę kupować ciągle, a w tym mieiącu kupuję podgrzewacz do butelek, sterylizator i moze butelki:p) w sensie w lipcu:)
 
Dziękuję dziewczynki:))) Co do Waszej teorii, to uważam, że dziewczynki są silniejsze i może dlatego jest więcej po ivf?

Martka to Ty jutro prawdopodobnie dowiesz się jaka płeć:)

Ikasia, ja jeszcze powstrzymuje się przed zakupami ale coraz częściej oglądam:)))
 
Fusun cały czas trzymam kciuki &&&&&

Misia :-) końcowe odliczanie trwa :tak: już niedługo utulisz Lidkę!

Aga już teraz trzymam kciuki za dobre wieści w poniedzałek &&&&& ja mam wizytę w środę, ale coś czuje że guz mi się nie zmniejszył, bo mam takie zgrubienie z lewej strony brzucha bardziej jak z prawej, no ale najważniejsze aby maluszki dobrze rosły

Ikasia miłego zakupowania :-)

i wszystkim życzę miłego dnia!
 
FUSUN dalej przesyłam moc ciążowych fluidów!!!!!!
Ikasia własnie przelałam kasę z OKA i też jadę na zakupy, bo się zmartwiłam, że bawełnianych bodów i pajacyków nie mam. No i bawełnianych rękawiczek na rączki i bawełanianych czapeczek. Same ubranka kupowałam, galoty itp.
Milia &&&&&&& trzymamy :) Będzie wszystko dobrze, leżysz, odpoczywasz nie ma innej opcji.
Ludzie jak ten czas zapitala :szok:
 
Sony polecam sklep 5-10-15, ja robiłam tam zakupy internetowe, bawełna jest cudowna, taka mięciutka. Mają teraz fajne promocje, ja wszystko kupiłam po obniżonej cenie. Spójrz: Promocje - Pajace - Niemowlak 0 - 2 lat - 5.10.15 Dostawa ciuszków jest na drugi dzień.
Widziałam, że w sklepach stacjonarnych Smyk i przez internet też jest sporo obniżek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
aktualizacja dot. Misi :tak:

1. MISIA (2 lipiec) – córka Lidia
2. TRZCINKA (7 lipiec) - córka
3. COLETA (6-7 lipiec) – córka Lena
4. KWISIA (27 lipiec) – córka Zuzanna
5. MILIAA (14 sierpień) – syn Marcel
6. SZNURKI (20 sierpień) – syn
7. ELONA (21 sierpień) - córka
8. MADZIALENAK (28 sierpień) – syn Sebastian
9. KATE (11 wrzesień) – córka Hania
10. ADUŚ (26 wrzesień) – syn Maksymilian
11. PINGWINEK (28 wrzesień) - córka
12. SONY (18 październik) – syn Paweł
13. OSKAA (22 październik) – syn Adrian
14. GOTADORA (24 październik) – córka Marta i syn Mateusz
15. AGAPL (26 październik) – córka Victoria
16. MILAGORS (28 październik) - córka
17. AVOCADO (24 listopad) - córka
18. HOLA (27 listopad)
19. MALINUŚ (14 grudzień) – prawdopodobnie córka
20. MARTKA (27 grudzień)
21. IKASIA (18 styczeń 2014)
22. MEMORIES (30 styczeń 2014)
23. DARII (2 luty 2014)


Misia to już tuż, tuż i przytulisz swoją córeczkę :-)
 
Do góry