reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aduś, wszystko będzie dobrze zobaczysz. Fajnie, że jutro masz wizytę to weekend będziesz miała spokojniejszy:)
Fudun odezwij sie co i jak. Pozdrawiam
 
reklama
Aduś nie martw się, bo na pewno jest wszystko dobrze :tak: no ale za wizytę i tak trzymam kciuki &&&&&

Martka i za Twoją wizytę - żebyś się dowiedziała jaki skarbek mieszka w Twoim brzusiu &&&&&
 
Dziewczyny mój Sebastian od kilku dni bardzo zaczął szaleć , ciągle brzuch mi się kołysa, mały już duży i chyba nabrał więcej siły bo te kopniaczki zaczynają boleć, co chwila mam górki na brzuchu a jak dotykam to czuję twarde części jego ciała, niekiedy mam uczucie gdy napiera to tak jakby chciał wywiercić dziurę w brzuchu i wyjść na zewnątrz:tak:

Jeny dziewczyny ja od kilku dni ciągle jestem głodna, normalnie muszę wiecznie coś miętosić w buzi :-(
Dopiero co zjadłam jagodziankę, miskę czereśni, pół kalarepy a ja mam znów głoda. Idę odgrzać spaghetti.
 
Ostatnia edycja:
Madzialenak to niesamowite uczucie jak można dzidzie dotknąć ... mi się zdarza jedną, myślę,że chłopca, choć sprawdzimy za tydzień czy się nie pozamieniali miejscami ... czasem jak tak kopie to jak przyłożę rękę to jak on się rusza to mnie tak dotknie na ułamek sekundy, ale to niesamowite uczucie ... a dziś jak siedziałam na fotelu, skończyłam rozmawiac przez telefon i odłożyłam go ... na mój brzuch, tak na żołądek - myślę,że tam rozgościła się mała - i normalnie mi telefon podskakiwał!
 
reklama
Do góry