reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Milagros, fajne te naklejki, ale jaka cena :szok::szok::szok:
Myślę, że spokojnie można kupić super naklejki nie wydając majątku.
Jakiś czas temu kupowałam naklejki do mnie, do pracy. Takie kolorowe, typowo dziecięce

2013-02-27 08.52.24.jpg2013-02-27 08.53.00.jpg
 

Załączniki

  • 2013-02-27 08.52.24.jpg
    2013-02-27 08.52.24.jpg
    11,5 KB · Wyświetleń: 15
  • 2013-02-27 08.53.00.jpg
    2013-02-27 08.53.00.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Lawendowy, tak bardzo drogo wszystko maja... Ja mam talent do wynajdywania najdrozszych rzeczy no i potem mi sie tansze nie podobaja... Tak samo mebelki za 5tys znalazlam.
Na szczescie udalo mi sie znalesc tansze, ktore tez mi sie podobaja.

Ale tak mam tylko ze sprzetem bo wszystkie ciuszki kupilam uzywane z allegro... Dziwna jestem ;))
 
Sony piękne ciuszki zakupiłaś. Kombinezonu na zimę też nie mam bo nie wiem jaki rozmiar kupić. Zakupie dopiero jak się mały urodzi bo może być długi po tatusiu;-)
 
A ja wlasnie wróciłam z zakupów..i jestem mega zadowolona...W sensie dzisiaj moja mam stawiała...:)
Cjoc powiem ze bardzo cięzko jest wybrac coś unisex...chociaz troszke mi sie udało...bo sa i beciki, i spichy...czapeczki, skarpetki..:):) dzisiaj szalalysmy w smyku, h&m...i jeszcze w ciucholandzie:) takze pierwsze ciuszkowe rzeczy zakupione:):):)potem wkleje fotki:)
 
Fusun tak mi przykro :-( nie poddawaj się i na prawdę pomyślcie o innej klinice

Aduś ja mam już 10 śpiworków do spania, mąż kupił używane, ale bardzo ładne i w super stanie, mam też całe mnóstwo kombinezonków, bo nasze maluszki to już późną jesienią przyjdą zobaczyć świat z drugiej strony brzuszka. Mam też takie miśki - to można uzywać do wózka, do fotelików, czy do spacerówki, także przygotowane na zimę już są :-)

$T2eC16FHJHIE9nysd9oSBRSeqoG!tQ~~60_12.JPG

Bowron Sheepskin Stroller Fleece in Oaten - pushchair liners - Mothercare
 

Załączniki

  • $T2eC16FHJHIE9nysd9oSBRSeqoG!tQ~~60_12.JPG
    $T2eC16FHJHIE9nysd9oSBRSeqoG!tQ~~60_12.JPG
    27 KB · Wyświetleń: 53
Fusun jest to napewno obciążenie dla organizmu ale nie malo dziewczyn jest ktore przeszly wiecej niz 2 stymulki, ja mialam 3.. a przypomnij sobie Lolitke .. chyba 6 z tego co pamietam. To Twoja decyzja oczywiście ale ja w pierwszej kolejnosci bym zmienila klinike zanim nawet bym podjela decyzje o kolejnej stymulacji, nawet zeby chociaz poradzic sie i uslyszec opinię innych.
Gotadora 10 spiworków, wow :-)??? Ja chcialabym welurkowy ale nie moge znalezc przez internet a do sklepu to nie predko..
 
reklama
Do góry