reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lawendowy, to dostaniesz je w prezencie :) ale moze sie zawsze okazac ze moja jeszcze nie wyrosnie jak twoja sie urodzi! Bo to sa ciuszki 0-6. A ty chlopca nie chcialas przypadkiem?
 
miliaa ale na jakiej podstawie stwierdził,że mały jest zabiedzony?tzn. co, za małe dziecko generalnie?
no bo maly jest dlugi i chudy...jak na taka dlugosc to proporcjonalnie grubszy powinien być. no i ten brzuszek jest tj opóźniony o 1 tydzień a reszta pomiarow jest w samym srodku normy...

Sony...oczywiście, ze nie! ale jadlam mało, albo się ograniczałam, tzn zamiast totalnego wielkiego obiadu, jadlam maly obiadek i nadganialam woda, owocami i warzywami...myslalam, ze tak będzie lepiej, zamiast wpierniczac golone na obiad...no ale wychodzi, ze nie...
 
Ostatnia edycja:
Miliaa ale nawet nie da się tak zjeśc dużo. Ja przed ciążą mogłam zjeść duży obiad, a teraz mnie brzuch boli i ledwo się ruszam z nadmiaru. Muszę zmniejszać porcję.
 
Sony...no wlasnie ja tez tak mam, jak dużo się obezre, to jestem wzdęta i cierpie później caly dzień...a nie wspomnę już o tym jakbym kolacje zjadla...ja nie jem już nic od godziny 17-18, bo po prostu nie mogę po obiedzie...
ehhh, no nic...mam 3 tygodnie do wizyty, będę teraz jadla częściej i trochę więcej! zobaczymy czy to cos pomoze.
 
Miliaa nie zamartwiaj się, ale spróbuj więcej jeść - na pewno nie zaszkodzi :tak:

ps. ja raczej zawsze jem późno, a nawet bardzo późno, nawet zdarzało się że o drugiej w nocy jadłam np gołąbki, a wcale dużo nie przytyłam.
 
Lawendowy, to dostaniesz je w prezencie :) A ty chlopca nie chcialas przypadkiem?

Milagros, dziękuję :-)
Chłopca chce mój M. Po pierwszym transferze mówił: moje chłopaki to, moje chłopaki tamto :tak: Dlatego w kalendarzu wpisałam, podarowanie przez klinikę dwóch chłpaków. A ja chcę dziewczynkę. No i weź tu dogódź wszystkim :-)
 
Lawendowy, tak na prawde to liczy sie dziecko. Plec nie jest wazna.... No ok jak sie ma kilka dziewczynek to sie chce chlopaka...ale na pierwsze?

W takim razie zycze ci parki. Dogodzic mozna i tobie i mezowi :)
 
reklama
Do góry