reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Milagros, Gotadora, dziękuję Wam za życzenia. Ale byłoby fajnie, gdyby się sprawdziły :tak:

Gotadora, jeśli będzie parka, to już wiem, do kogo będę dzwonić w sprawie konsultacji :-D

Milagros, wiem, że płeć, to sprawa drugorzędna. Dziecko, to priorytet i to jest dla mnie najważniejsze. I wcale nie zamierzam wybrzydzać.
 
reklama
Lawendowy śnie - Lidka ma podobne nalepki!
Dziewczyny - cudne zakupy. Do nas też wczoraj kartonik z USA przyszedł. Przyjrzałam się (bo któraś z Was pytała) - Pani jak wysyła paczkę, pisze na formularzu 45 $ ciszuki dziecięce i nie idą do oclenia. Za mała wartość. Same śliczności.
Mam ostrzeżenie co do badań - pisałam, że Małgoni wyszły niepokojące wyniki krwi. Poszłam z nią prywatnie (czyli jak najszybciej) do prof. hemtologa i kazał powtórzyć badania, ale u siebie w szpitalu, a nie w prywatnym laboratorium. A. odebrał i ... wyniki są idealne. Wiem, że czeka z Was jeszcze wiele badań - więc zanim zaczniecie się przypadkiem kiedyś bać, powtórzcie badania w szpitalu. Moja mama pracowała wiele lat w laboratorium i mówiła mi wczoraj, że miała zasadę, że jak coś jej nie wychodziła powtarzała badanie 4 razy.
 
Dzień dobry Kochane moje.
U mnie nieśmiało słoneczko zagląda w okna. Może nie będzie padać, bo dzisiaj taki wspaniały dzień.
Za godzinkę idę zakończyć tę nierówną walkę i... i jeszcze tylko w d... i wakacje!!!


images
 
Czesc Dziewczynki,

Milagors, Ciszki tak slodkie,ze az nie moglam sie napatrzec.

Wy to macie dar znalezc takie sliczne ciuszki na allegro. Tutaj z uzywanych nic nie ma ciekawego. Kilka miesiecy temu poszlismy na pchli targ z rzeczami dzieciecymi. Szczerze, niektorzy to powinni sie wstydzic wystawiac takie rzeczy, spioszki szare , wyciagniete jakby juz byly noszone przez conajmniej 4 dzieci. Generalnie nic nie kupilismy a calosc obeszlismy w niecale 5 minut.

Lawendowy, slonecznych i spokojnych wakacji. Zycze Ci takze, aby powtorka cytologi wykazala ,ze te poprzednie wyniki ,to blad labolatoryjny.

Milego dnia!!!
 
dziewczyny, czy ktoras z was tez tak ma jak ja z tym brzuszkiem u dzidziusia? a może ktoras mamuska miała taki problem, jak to wygladalo?

Adus..trzymam kciuki &&&& będzie dobrze, zobaczysz:tak:
 
Aduś, Martka powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Miliaa najważniejsze, że szyjka trzyma i jest długa :tak: co do wymiarów brzuszka to za bardzo nie pomogę, mój doktor nigdy nie komentuje wymiarów i nawet nie wiem jak to u Sebastiana wygląda. Mam zapis z usg i tam są różne wymiary podane ale nie wiem, który dotyczy brzuszka. Za 2 tygodnie mam wizytę i wtedy się zapytam. Myślę, że nie musisz się stresować ponieważ nasi lekarze mają podane normy i wg nich oceniają rozwój dziecka a i tak każde dziecko rodzi się inne pod względem długości i szerokości. Wiele moich znajomych ma dzieci, które urodziły się długie i chudziutkie, zresztą Ty i mąż też jesteście wysocy i szczupli. Jeśli chodzi o posiłki to postaraj się jeść więcej białka tj. mięsa, jaj, ryb, twarogów.
Miliaa jak u Ciebie jest z wagą? ile średnio tyjesz od wizyty do wizyty? Ja miałam wizytę 2 tygodnie temu, mam wilczy apetyt, jem dużo a na wadze mam znowu minus tym razem - 400 g, kurcze dziwne to trochę, dziecko przybiera a ja chudnę:-( nic z tego nie rozumiem. Tym bardziej, że zawsze miałam tendencje do tycia:eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
madzialenak...wszystkie wyniki dziecka sa w normie tylko ten brzuszek na granicy jest...a lekarze zaznaczają to literkami AC - to obwod brzuszka, jeżeli u ciebie jest ok to nie informują o tym. u mnie wcześniej tez było dobrze, wiec nic mi nie mówili, tylko tyle, ze wszystko w normie.
ale dr powiedział, ze jak przyjadę za 3 tygodnie i brzuszek nie podrośnie, w sensie zatrzyma się np., albo podrośnie za mało to czeka mnie szpital, ale to już będzie skończony 35tc, wiec mam nadzieje, ze podtrzymają mnie jeszcze z tydzień, dwa, żeby maluszek był donoszony!
od ostatniej wizyty ja przytylam okolo1 kg, dokładnie 900g...
no nic czekam do 18 lipca, jem treściwe i zdrowe rzeczy i zobaczymy co się będzie dzialo...oby maly podskoczyl do jakiś chociaz 2500kg w momencie porodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry