reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Molla jak się cieszę :-):-):-):-) no pewnie,ze pamiętam, jak przeżywałam Twoje ostatnie podejście, zastanawiałyśmy sie co u ciebie, czy już wyszłaś ze szpitala, jak się czujesz itd.No to teraz, z taką mocną betą,to już musie być dobrze i nie ma innej opcji!!!!!:-D:-D:-D Bardzo ci gratuluję!!!! Jak widzisz, mi po biochemicznej też się udało z crio :tak:To może coś w tym jest,że jak organizm był przygotowany wtedy, to następnym razem mu łatwiej.Dbaj o siebie teraz i o maluszka!!!

Ikasa
a tu widać jak rośnie nasze Crio-szczęście :-D

Kopia DSC04195.jpg
 

Załączniki

  • Kopia DSC04195.jpg
    Kopia DSC04195.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny nie mogę stworzyć suwaczka, tzn. stworzę go, na podglądzie sygnatury go mam, ale mi się nie wyświetla, nie wiem czemu, tak jakby mi blokowało dostęp do kodu bb
 
Molla witaj, pamiętam co ostatnio przechodziłaś.

Byłam dziś na darmowym usg, była taka akcja ze śląskiego instytutu matki i dziecka. W skrócie powiem tak, mały waży 579g a nie 650g. Jest młodszy niż termin @, AC wygląda na 24 tydz, a reszta od 22 i 2 do 22 i 6. Sama już nie wiem co mam myśleć, normą jest tydzień odchylenia, a on ma więcej. Tyle że wszyscy liczą od ostat. @, a przecież punkcję miałam wcześniej niż owulacja.
 
Już mam suwaczek:happy:
Martka śliczne zdjęcie:tak:
Dziękuję dziewczyny za przyjęcie mnie do siebie:zawstydzona/y:
Gotadora a Twoja stronka jest MALINA!!!!! Nie ma tygodnia bym z 2-3 razy w nią nie weszła, poprostu najpiękniejszy pamiętnik ciężarnej jaki widziałam
 
Ostatnia edycja:
SonySony słyszałam,że na każdym innym usg wychodzą inne pomiary, a nawet inne wyjdą jak inny lekarz robi, dlatego najlepiej jest aby usg robił ten sam lekarz, tak mówiły mi dziewczyny w szpitalu. Nie martw się, bo na pewno jest dobrze :tak:
 
reklama
IKASIA już wiesz, w którym tygodniu jestem, tak mu wyszło z transferu 3 dniowego bąbla, terminu owu i z usg, bo okresu od tamtej pierwszej ciąży, co poroniłam jeszcze nie miałam, a że uwu miałam podobno 02.06, więc tak jakby okres powinnam była mieć 14 dni wcześniej, czyli przypuszczalnie 1dc. powinien był mi wypaśc na 19.05
 
Do góry