reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka- gratulacje!
Infinity -faktycznie brzuszek okazały!
Emilia- dobrze, że już lepiej!
Genna- u nas nawet nie remont ale prawie budowa!! I już wiem że nie zdążymy przed porodem, ale dziwnie wcale mnie to nie denerwuje.
Ale ta lista biegnie- już tylko miesiąc -zaczynam odliczanie!
Dziewczyny korzystajcie ile się da we wcześniejszej ciąży z zakupów, wyjść itp.- bo nie wiem czy wszystkie tak mają ale ja sapię i męczę się jak staruszka, a do tego zgaga!
Miłego wieczorku wszystkim
 
reklama
Lolitka gratuluję, niech synuś się zdrowo chowa :tak:

Infinity bardzo ładny brzuszek :-)

Genna nie przemęczaj się

Dzisiaj na tapecie remonty. Nie cierpię remontów. Czeka mnie to na wiosnę, bo będziemy robić cały pokój dla malucha, podłogi, szafę, okno, no wszystko.
A w tym msc będę mieć małą ale brudną namiastkę remontu tzn dokładać będziemy drugie drzwi wejściowe do mieszkania. będzie montaż futryny, kucie w ścianie więc syf na całą klatkę schodową

Wróciłam od teściowej, padam na pysk normalnie, po drodze jeszcze zawiozłam kawałek tortu mamie, potem zakupy spożywcze, Masterchef, kąpiel i spaaaać :tak:

Dziewczyny co do spotkania jutro, to ja niestety mówię pas. Nie dam rady. Myślę, że jeszcze jakaś okazja będzie.

Miłego wieczoru:happy:
 
A ja oczywiscie pojechalam kupic cos dla siebie bo juz w wiekszosc zeczy sie nie.moeszcze i wracam z zakupkami dla Filipa .
 

Załączniki

  • 1416164569009.jpg
    1416164569009.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 39
  • 1416164580679.jpg
    1416164580679.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 36
lolitka200 gratuluje kochana !!
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif



genna
, współczuję remontów ...pamietam jak sie wprowadzalam 2 lata temu do mieszkania gdzie mieszkam obecnie to myslalam ze dostane czegos... sprzatanie, mycie, rozpakowywanie, ukladanie itp.. mialam dosc na sama mysl ze musze to robic i ze tyle mnie czeka.... :tak:


_Infinity_ super brzusio :-)

ewelina sliczne ciuszki ;-)
 
Ona świetny brzuszek i okazały :-) ale Ty już prawie na finiszu jesteś.

Ja h&m zwiedzałam w piątek. Chciałam spodnie dla siebie bo już za chwilę nie będe miała w czym chodzic, a wyszłam z tym :-) to mój pierwszy zakup :-)
 

Załączniki

  • 1416167729852.jpg
    1416167729852.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Do góry