reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
To chyba dobrze beatka, bo 28 dniowe to prawidlowy, ksiazkowy wrecz cykl, wiec czym sie martwisz, nie rozumiem. Ja tego nie bralam wiec nie doradze, nie wiem na co to
 
reklama
od razu jakos, chyba w pierwszym dostalam @ biorac jeszcze ostatnia tabletke dupka, a od nastepnego, do teraz mam jak w zegarku, co doprowadza mnie do szalu, bo nie mam nawet nadziei na testowanie, a 2 testy czekaja schowane i nie mam kiedy ich zrobic:-(

Ale zaraz zaraz!!!!!!!!!!!!! Bromergon jest na wysoka prolaktyne, nie wyreguluje ci cyklu!!!! Ja tez biore od tego cyklu cos na prolaktyne, cos innego,ale to nie reguluje cyklu przeciez, raczej luteina i dupek!!!!!!!!!


tak, tak jest na obnizenie prolaktyny :-) i po to go biore, tylko ciekawi mnie jak wlasnie z cyklami po nim??
Na ulotce teraz doczytalam, ze bromergon jest stosowany w leczeniu min. wlasnie przy braku @ i zaburzeniami cyklu miesiaczkowego :-) takze powinien cos zadzialac :-) ja mialam cykle 32 dniowe zwykle, czasem cos sie zmienilo i byl jeden dzien krotszy lub dluzszy, a dzis 35 dc. i dalej nic i cos mi sie zdaje, ze to sprawka bromergonu :wściekła/y: poza tym jakos fajnie na mnie dziala, bo nie mam napiecia przedmiesiaczkowego ;-)
Beatka ja biore castagnus, jak widac powyzej mi nie pomaga na razie
 
amalfi martwie sie poniewaz mimo tych prawidlowych cykli pecherzyki nie rosna
zatrzymuja sie jak maja ok 10mm i pozniej sie wchlaniaja jutro mam usg to sie przekonam bo w 10 dc mialam wlasnie 10mm i gin powiedzial ze raczej cykl stracony.

wiem dziewczyny ze wy na mnie troche z dystansem patrzycie bo juz mam 2 dzieci
lekarz mi mowi ze on nie wie jak ja zaszlam bo u mnie wogole od roku pecherzyki nie dojrzewaja i cykle po 50dni. A ja po prostu z pierwszym wpadlam a drugi to zaraz po odstawieniu tabletek anty. a teraz jak planuje to niec z tego.:-(
 
iza mozliwe, ale w naszym przypadku to ja mam problem, nie wykluczone ze on tez tego nie wiem, ale to ze ja mam , tj fakt, zaraz mu przyniose zestaw badan heheh ale pokaze mu dopiero we wtorek kiedy bede miala wolne i najpierw go bzykne zeby mial dobry humor, a potem mu powiem ze musi zbadac nasienie
Słońce u nas JA rownież miałam duzy problem i dlatego lekarz kazał koniecznie zrobic badanie nasienia, ponieważ jaki jest sens twojego leczenia jeżeli z jego nasieniem jest cos nie tak( oczywiscie tylko zakładam), bedziesz sie leczyc, brac hormony, leki i takie tam a sie okaże ze jego nasionka nie nadaja sie do nieczego ( mam nadzieje ze sie myle) i wtedy to nie ma sensu. Oboje chcecie miec maluszka i OBOJE powinni9scie sie przebadac tak czy inaczej. Trzymam kciuki:)

Beatka78
Castagnus to ziołowy lek na wyrównanie cyklu, i działa równiez na obniżenie prolaktyny, ale jeżeli ktos ma prolaktyne w normie to nie zaszkodzi, ale jezeli chodzi o wyregulowanie to jest suuuppeeerr, polecam. Moja kumpela tez miala problem z zajsciem bo miala nieregularne cykle , jak zaczeła brac to i maluszek sie pojawił po 3 miesiacach:)
 
nooo duzo kobitek znam, ktore dzieki castagnusowi zaciazyly, przynajmniej tak sadza :-)
u mnie prolaktyna jest tak wysoka, ze taki castagnus ziolowy nie pomoze, pewnie dlatego nawet cykle mam takie jakie mam
 
hehehh cale szczescie nie musze ogladac tej mojej szyjki, tylko wkladam palucha i macam, bo wyglada to okropnie heheheh:szok:
 
beatka a jestes stymulowana juz??? Zeby ci rosly te pecherzyki, bo mi nie rosly i zaraz w nastepnym cyklu dala mi clo, ale tez szalu nie bylo i mi zmienila lek ale nadal nie zachodze wiec musze miec inny problem jakis
iza wiem ze moj musi to zrobic, i zrobi nie ma innej opcji!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
jeszcze nie jestem stymulowana
bo gin narazie chce z tym Castagnusem sprobowac
od kwietnia mam zaczac brac clomid jak nic sie nie zmieni
 
Do góry