reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
AMALFI- no widze kochana ,ze nadal walczysz:( ale rob badania -grunt to poznać wroga!!gdzieś przyczyna musi być!

BABLYSS- pewnie,ze pod opieką gina biore-ja już ponad pol roku nie bralam Clo,a wczesniej jak bralam to tez nie w każdym cyklu...we wtorek mam 5 d.c i od wtorku bede brala potem monitoring i dzialania -choć moj Tomi juz za mną chodzi:))

co do avatarka to to moja fotka :)
mi sie zawsze marzyla trójka dzieci i mimo ,ze mamy pod gore to walczymy o nasze marzenia!!
a im ciężej tym mąż bardziej chce!
 
reklama
mama wywalczymy co nasze!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz!!!!! Tak mi ulzylo ze moj sie zgodzil bez problemu na to badanie ze moglabym gory przenosic teraz!!! Ja bylam pewna ze sie nie zgodzi!!!!
 
bablyss herprolaktynemia o boze :szok: a co to takiego, ja jeszcze badan nie mialam robionych wiec nie wiem,
tu ciezko dostac skierowanie


amalfi super ze maz sie zgodzil pewnie ci teraz lzej na sercu i nadzieja sie jeszcze bardziej otworzyla

mama wlasnie biore drugi cykl castagnusa i cykl sie zmnijszyl z 50 na 28
super parke masz marzenie ja zawsze chcialam corke.
 
Ostatnia edycja:
Ty jedz do polski beatka i porob wszystko za kase tak jak ja i juz!!!! Po co czekac na skierowanie???
Ide do pracy buuuuuuu
 
AMALFI- jasne,ze sie doczekamy kurka siwa!!!!
bardzo sie ciesze razem z Tobą ,że M sie zgodzil-wiem jakie to wazne..mój jak Go poprosilam tez od razu polecial..

leć do pracy choć szkoda,ze w niedziele musisz pracować ..
ściskam Cie-do napisania :)

BEATKA- no mam parke i to "przypadkiem" -to znaczy nie planowalam plci bo o kazde dziecko staralismy sie po 8 m-cy i kazde jest po hormonach-Dominik z pierwszego cyklu z Clo-teraz bralam Clo juz 4 razy (nie pod rząd) i lipa..
i ciekawe jest to ,ze mierzylam temp i dzialania i z corką i z synem byly w te same dni cyklu- w 10,12 i 14 d.c i jak widać raz "wyszla" córka Zuzia a raz synek:)))
teraz plec mi bez różnicy byleby sie udalo...nawet mogą być bliznieta:))))

fajnie Ci Castagnus skrócil cykl-rewela bo takie dlugie cykle to instna masakra..
 
HELLOOOO Mama:-):-):-):-):-):-):-):-):-)!!!!!!!!!
Gdzie ty sie podziewałaś tyle czasu?????? miałaś odpuścić ale nas nie zostawiac!!!!:wściekła/y:

Ja już w marcu IUI:)))
 
IZUNIA- cześć kochana:)
no teraz to 8 dni nie mialam kompa-padl i czekalam az mąż dostanie nowy w pracy..

ja czekam na zwrot pit'ów i jak tylko przyjdą a do tego czasu sie nie uda to też IUI:)

A Ty czym bedziesz stymulowana-już wiesz ??ciesze sie ,ze idziesz na IUI !! super-&&&&&&&&&&&&&& zaciskam za powodzenie !! :))
 
amalfi brawo dla męża- czasami może ich po prostu nie doceniamy :) Ja też tak jak Ty po prostu boję się zapytać- wiem, że to głupie, ale póki co po prostu nie chcę. Zwłaszcza, że wiem, że to na razie ze mną jest problem, a jego armia niecałe pól roku temu zadziałała, to tylko u mnie były tak rozwalone hormony, że nie udało mi się utrzymać. Dlatego na razie nie widzę potrzeby, żeby badać jego, skoro to ja nawalam- może i głupie moje podejście, ale takie mam i kropka.

mama05 witaj, mi tez bardzo się podoba Twoja fotka-taka nastrojowa-w jesiennych kolorach :)

A jeszcze apropos płci, to mi jest obojętne z przewagą na dziewczynkę ;) ale tak naprawdę, to będę się cieszyć jak tylko mi się uda-byle zdrowe a czy chłopiec czy dziewczynka, to przecież i tak kocha się tak samo...
 
reklama
amalfi teraz nie moge jechac do PL a tutaj tez za wszystko place i to nie male pieniadze
a to skierowanie to mialam na mysli ze mnie skieruje na badania czy wszystko ok nie o papierek ale on narazie nic nie mowi jutro sie wszystko okaze na usg.
 
Do góry