reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie dziewczynki:)

`U mnie dziś 12dzień cyklu. Zaczynam brać bromergon, pół tabletki dziennie i działamy, u nas to 8 cykl starań. Jak się w tym nie uda to ide w następnym w okolicy owulacji na podgląd usg.

Trzymam kciuki aby w tym cyklu choć kilku z nas się udalo zafasolkować:)
 
reklama
A Ty czym bedziesz stymulowana-już wiesz ??ciesze sie ,ze idziesz na IUI !! super-&&&&&&&&&&&&&& zaciskam za powodzenie !! :))
No z tego co lekarz mówił to clo:), ale jajeczka juz same pekaja tylko troche za wczesnie, wiec bede brała od 5-9 d.c., bo zawsze brałam od 2-6 i tak mi zostało ze owulke mam 13:(( wiec troche trzeba ja opóźnić, no i pregnyl jak jajeczko samo sie nie postara;-), mam nadzieje ze uda sie za 1 razem, chociaż róznie bywa....
 
BEATKA- widze nowe suwaczki :))
masz 33 lata?? ja 32:)

IZA- no ja wlasnie biore od 5 do 9 d.c. Clo...tez mam nadzieje ze Ci sie uda za pierwszym podejsciem-zaslugujesz na to kochana !!

DENTICO- cześć..mi teraz w lutym wybil juz rok starań a ile cykli to juz nawet nie licze-chyba z 15 ich bylo....

mam nadzieje,ze bedzie jak piszesz i uda nam sie zajść w ciąże :)
 
Witam dziewczyny! Ale naprodukowałysce...czytam i czytam hhehe.....wspołczuje Tym dziewczynom, które maja takie problemy z chłopkami tzn ze nie chca sie przebadac....moj maz po roku jak sie nam nie udało sam pojechal i kilka dni pozniej przywiozł mi wyniki ja w szoku bo sie nie spodziewałam, ze sam pojedzie:-)...któraś z Was pytała co to za badanie ma sobie zrobic...wiec jest to badanie fragmentacji DNA plemnika czy jest dobrze zbudowany bo jesli bedzie cos nie tak to nie ma sensu robic IUI...
 
mama tak mi sie spodobaly twoje suwaczki ze musialam zmienic tamte za dlugo juz mialam
ja w pazdzierniku skoncze 33. jestem 78 rocznik

A mam pytanie co do badania szyjki czy w szczycie tzn ok owulacji jest tak wysoko ze ledwo ja mozna wyczuc czy najwyzszy poziom jest zawsze wyczowalny?. Bo ja jestem przed sama owulka (jesli wogole bedzie) a wyczowam ja jak do samego konca wloze palec i mam go mocno wyprostowanego. Bo ja dopiero zaczelam ja testowac wiec nie wiem jaka jest jej wysokosc zaraz na poczatku cyklu jak nisko ona ma byc.
 
Ostatnia edycja:
Iza.malami popieram mame bardzo zasługujecie aby Wam się udało w pierwszym cyklu.
Asiiek bardzo dobre podejście męża, widać że mu tez mocno zależy.
Mama05 u mnie jeden miesiąc to jeden cykl bo mam tak średnio 31, 33-dniowe.
 
beata-ja w lipcu skończe 32:)
co do szyjki to od @ przez kilka pierwszych dni jest nisko..potem z każdym dniem zbliżając sie do owu idzie wyżej...dzień przed owu jest na maxa u góry(tak jak opisalaś-ze ledwo mozna dotknąć) i zaczyna sie otwierac(zeby wpuściś chlopaki :)) )
w dzień owu tez wysoko i otwarta i tak samo dzień po owu .

potem sie zamyka i z każdym dniem schodzi niżej...żeby a dzień @ być nisko i sie otworzyć wiadomo po co :)

jak są dni plodne szyjka jest miekka jak platek ucha a jak nieplodne twarda jak czubek nosa-to tak obrazowo:))

ASIIEK- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dobre wyniki badań mężą !!

DENTICO- a ja mam cykle od 23 do 27 dni a byly i po 15 dni i po 18....masakra :((
 
Ostatnia edycja:
kurcze ona jest wysoko ale ja nie wiem czy ona jest miekka,
napewno nie jest jak platek ucha i nie jak czubek nosa jak to mowia
jest taka posrednia ale otwarta
czyli jak jest wysoko a nie jest miekka to owulacji nie bedzie?

dzieki dentico29

moja szyjka jest wysoko otwarta i wilgotna ale nie wiem jak z ta miekkoscia bo nie mialam porownania
 
Ostatnia edycja:
reklama
DENTICO- no wlasnie ja ten rysunek opisalam :))tylko nie wiedzialam gdzie go szukać :))

BEATA-najwazniejsze ,ze jest wysoko i otwarta i wpuszcza chlopaków:)))
a czy jest owu na 100% to niestety tylko usg Ci powie..
 
Do góry