reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ja dziś po 12.00 polknelam pierwsza tabletkę Clo w sobote kończe a we wtorek do gina-trzymajcie &&&&&&&&&&& zeby pęcholek urósl i zeby bylo ladne endo.....
Trzymamy:tak:

Kobietki, powiedzcie czy Wy się bawiłyście z siemieniem lnianym na śluz, bo ja to sobie zalewałam i popijałam gdzieś do 10 dc i wydaje mi się, że w tym cyklu było duuużo więcej - któraś miała podobne doświadczenia?
Ja pilam jakis czas i widzialam o wiele lepsze efekty niz po wiesiolku:tak:
Dobrze, ze mi o tym przypomnialas. Mam spory zapas, bo gdy kupowalam to drugie opakowanie bylo gratis. A w tym cyklu musze dac z siebie wszystko;-)
 
Ja brałam dwie łyżeczki i zalewałam ciepłą wodą -to sobie stało z pół godziny i potem zjadałam, dla mnie bez problemów, choć konsystencja faktycznie nie zachęcająca. No ale efekt był praktycznie po paru dniach, choć ja tak naprawde nie mam jakichś wielkich problemów ze śluzem, ale stwierdziłam, że zobaczę na próbę i jestem zadowolona. Tylko, że to chyba można cały cykl jeść ale ja skończyłam na mniej więcej 10 dniu.
 
bablyss tzrymam mocno &&&&&&&&

U nas dzionek jakos zlecial
kupilam sobie takie lepsze testy owula. clearblue co buzka wychodzi jak masz wysoki poziom LH
i co dziwne dzis rano robilam i wyszedl negatywny :szok:
a na tych tanich z Ebaya wychodzi pozytywny tzn dwie mocne krechy
a owulacja powinna byc za jakies dwa dni
bo znow cykl sie wydluzyl bo dzis 16dc
ale jesli pecherzyk nie peknie to LH nie bedzie wykrywalny?
bo dzis juz troche humor stracilam :-(
dopiero w piatek nastepne usg :-(
 
Ostatnia edycja:
Beatka to wszystko sie zgadza, jak masz dwie mocne krechy to znak ze owulka bedzie za 24-48 godz :-)
 
reklama
Do góry