reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
i jak?? wyglada na to, ze znosisz w miare :-)

pierwsze dni były masakryczne, kręciło mi się w głowie , niedobrze, spałam i spałam...
a dzis mi przeszło, mam nadzieję, że na dobre :p

anuszka witam cie tutaj, nie pisalas tu wczesniej, nie??? Dopiero teraz kiedy jestes na bromku.

no witam ... dopiero teraz
łączę sie ze swoimi kumpelami niedoli

dzis mnie kumpela pocieszyła, ona brała coś na progesteron (ja mam problem z prl ale i tak mnie pocieszyła) że jak sie kilka miesięcy leczyła to zaraz zaciążyła
 
Ostatnia edycja:
anuszka to super :-) ja znosze znakomicie, sama sie dziwie :-) wszystko byloby fajnie, gdyby bromek nie rozregulowal mi cyklu :-(a niestety stalo sie
 
ja mam nieregularne i ginka powiedziała, że po nim powinny być regularne
więc jak to jest?
a u ciebie jak nieregularnie jest?
 
No wlasnie bromek ma min. regulowac cykl, a ja mialam zawsze regularne, biore ze wzgledu na bardzo wysoka prl. Teraz mi sie @ spoznia, dzis 37 dc. Wczesniej mialam cykle 32 dniowe
 
ja od pół roku mam nieregularne (24-36) w 4 mies po odstawieniu tabl anty zaczęły mi sie takie nieregularne ...
 
miejmy nadzieje, ze chociaz Tobie bromek ureguluje cykl ;-) ja juz sama nie wiem co mam robic, jak na razie chyba poczekam na @ do niedzieli, a jak nie przyjdzie to zadzwonie do mojej ginekolog i zapytam sie co robic ;-) w sumie czuje jakby miala przyjsc lada chwila ( ale to uczucie nie opuszcza mnie od piatku :-p)
 
beatka ja tez uzywam tych clear blue i jeszcze mi w zyciu pozytywny nie wyszedl dobrze ze mialalm monitoring pzry tym bo bym pomyslala ze nie mam owulki. I nie rob testow owulacyjnych rano tylko wieczorem
 
ja obserwuje cykl, tempki i te spr więc mniej więcej wiem kiedy sie spodziewać @
ty obserwujesz cykle?
 
reklama
No obserwuje tak mniej wiecej, na tyle, zeby wiedziec kiedy dni plodne, kiedy owulka :-pi te obliczenia zawsze mi wychodzily i @ byla wtedy kiedy sie spodziewalam :-) ostatnio owulke mialam gdzies 21/22 stycznia.
Teraz mam zamiar sprawic sobie dobry termometr i rozpoczac takie dokladne obserwacje
 
Do góry