reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co dziwnego wlasnie zjadlas :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no i stalo sie, robie golabki, ale ja zapiekam w piekarniku :) i robie z takiej kapusty ozdobnej, karbowanej, szybciej sie robia :) a w pracy z sosu bolognese dzis wyjadalam pieczarki :D hahahaha, jak jutro bedzie my robili lasagne to troszke bedzie ich mniej :D cos pomidorowe rzeczy mnie ciagna, ale nie same pomidory, tylko rzeczy w nich gotowane, duszone
 
Ja też mam pomidorowe zaciągi i jeszcze dzisiaj do tego doszło kiwi (trzeba było lecieć po koszyczek, bo na jednym się nie skończyło). Jestem tylko strasznie wdzięczna mojemu brzuchowi, że nie ma ochoty na słodycze, bo by się skończyło jak ostatnio 25 kg na plus.... Swoją drogą może mu jeszcze zasmakują :D
 
Mmmm, gołąbki, mniam!!! Też robię z kapusty włoskiej, takiej karbowanej, duuużo łatwiej i szybciej się robi, tym niemniej wolę te "babcine", z klasycznie śmierdzącej, twardej kapuchy:cool2:
Ja od początku ciąży mam pomidorową zachłanność, pożądam ich pod każdą postacią, i pomidorówki i w sosach i z cebulką i same i w soku...:eek: Marzę o nich!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry