reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na obiad i kolacje

reklama
Elis ale narobilas mi smaku!! Uwielbiam tiramisu!:tak:
Wg jakiego przepisu robilas? Z bialkiem czy bita smietana?
O ile zgadzam sie, ze to bomba kaloryczna, to nie wydaje mi sie zbyt slodkie (przynajmniej moje nie jest):happy2:
 
Katka moja mama piecze pysznego drozdzowca. Z rodzynkami, skorka pomaranczowa i oczywiscie z duza iloscia kruszonki:tak: W ogole ma reke do 'drozdzowych' przysmakow np. paczkow. A 2 tyg. temu zrobila bulki z truskawkami... Nie pytaj, ile zjadlam...:zawstydzona/y::sorry2:

A teraz zajadam sernik na zimno- tez jej produkcji:tak:.
Przy jej talencie i mojej slabej woli w zyciu nie zgubie tych zbednych kilogramow...:no:
 
:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
JA TEZ CHCE!!!!!!!!!! NAWET PRZYPALONE MOGA BYC!!!
to moja śp. tesciowa,zawsze mi piekla takie drozdzowe rogaliki z marmolada w srodku,zaraz wgryze sie w sciane jak sobie przypomne.
A dla lasuchow podaje stronke,ktora polecila mi kiedys Renik <osoby ze slaba wola co do slodkiego, lepiej niech nie wchodza:sorry2::-p>.
Moje wypieki
 
Dziewczynki to ja mam świetny pomysł :-)

Jak wy tak lubicie takie ciacha, to ja Wam bede piekła :tak:;-) ... uwielbiam piec ... gorzej ze zjedzeniem tego pozniej wiec dlatego żadko kiedy piekę :-(
 
Moniqa - to ja zaraz skladam zamowienie :-)

u mnie wrecz odwrotnie - umiem tylko piec 2 ciasta. za to jesc moge wszystkie ;-) moja mama kiedys piekla pyszna szarlotke i wlasnie buleczki drozdzowe z jagodami. ale teraz jest taka wygodne, ze jej sie nie chce i nie da rady jej ublagac :no:
 
reklama
Do góry