reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ćwiczymy !!!!!

Robiła któraś z Was dietę kopenhaską? Da się to wytrzymać? Rzeczywiście tyle się chudnie?
 
reklama
Arabella robił mój mąż tę dietę a właściwie norweską , one niewiele się różnią , jest bardzo ciężka....ale skutecznie zjechał na niej 9 kg. Po paru miesiącach efekt jo-jo.
 
tralalalalala wyszarpałam a właściwie męzowy z piwnicy step z kijkami i popinkalam rano i wieczorem ale przy mojej kondycji póki co po 5 min i przy moim zapale pewnie pozostanie na tych 5 min :baffled: ale póki co będę sie starać bo wizja tego, że za niecały miesiąc wywalę swoje naleśniki zwiotczałe na plaży to mnie przeraża :wściekła/y:
 
tralalalalala wyszarpałam a właściwie męzowy z piwnicy step z kijkami i popinkalam rano i wieczorem ale przy mojej kondycji póki co po 5 min i przy moim zapale pewnie pozostanie na tych 5 min :baffled: ale póki co będę sie starać bo wizja tego, że za niecały miesiąc wywalę swoje naleśniki zwiotczałe na plaży to mnie przeraża :wściekła/y:
buahahhahahah:-):-):-):-)z tymi naleśnikami to napewno przesada;-)

ja jak wtargałam z piwnicy rower stacjonarny i dałam czadu to na drugi dzien nie mogłam wstan z łozka takie miałam zakwasy i znów ,,śpi w piwnicy":eek::laugh2:
 
Oj justyna prosze cie ,nie dołuj mnie......
Kurde jak cie spotkam to ci nakopie i zaraz twemu mężowemu dam znać że chcesz
Obcokrajowców na swój tyłeczek zarwać.;-)
Gwarantuje , ze ci ten step na złom wywiezie;-):-D:-D:-D:-D
 
ratunku. potrzebuję jakiejś sensownej diety - nie mogę diamondów, bo po nabiale z warzywami wysada mi trzustka. a Przybyło mi prawie 10kg. ZAłAMIę SIEęęęęęę:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
 
zapraszam do Krakowa na kołki :-) i się nie załamuj, bo nie ma czym zaczniesz latać przy sprzątaniu domku to zaraz ci spadnie
 
Ty 10 kg???? nie wierzę........ a tak nawiasem każda dieta jest niefajna, najbardziej efektywne jest m.ż. i zero słodyczy oraz więcej ruchu.Na mnie podziałała przeprowadzka i brak lodówki oraz kuchenki.
 
reklama
nietety, to prawda. Obwiniam za to stres. Zawsze tyje jak sie wk. No i palic przestałam 3 miechy temu - to wszystko razem i DUPPPPP.
Po przeprowadzce to chyba do Tworek, Świecia, Choroszczy pojadę.....:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry