reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ćwiczymy ćwiczymy !!!!!

reklama
Ranyjulek. Zmobilizowałam się. Gaga, zrobiłam wszystko co kazałaś, ale brzuszki mnie dobiły. Pierwsza dyszka na luzie, druga gorzej, przy trzeciej nie byłam w stanie podnieść się z podłogi. Reszta ćwiczeń OK... Jak u was?
 
arabella pisze:
Kilka razy nawet byłam pieszo z Bydgoszczy do Częstochowy bez pęcherza i zadyszki, wieczorami rozpierała mnie energia i musiałam sobie pobiegać.
Arabella, ja też :) Tylko ze Świnoujścia do Częstochowy. I z wieczornym bieganiem... A jeszcze przez całe niemal liceum codzienny jogging. A teraz szkoda gadać. Biorę się za siebie
 
Łał zmobilizowałyscie mnie !!!! Trenerko Gaga melduje ze odbębniłam !!

Troszku zmodernizowałam i tak :

Wszystkie ćwiczenia robiłam z Liwia

10 skrętów trzymnajac ją na rękach
10skłonów Liwcior do góry i na dół - smiech był na cały dom
20 (wiecej nie dałam rady) brzuszków Liwia siedziała mi na udach i ubaw miała jak nie wiem
20 skłonów w siadzie Liwia siedziała mi przy kostkach
15 przysiadów z Liwia tu juz piszczała ze śmiechu !!
Polecam
 
To ja się przyznam, że też zrobiłam te ćwiczenia z pewną modyfikacją bo moje kolana nie wytrzymują przysiadów :p.
 
ufff ja po :)
justyna 10 brzuszków wieczorem !!!!! nie odpuszcze, choc ze zdjec z basenu to ci chyba cwiczen nie potrzeba
 
no tylko w wodzie nie widac tego flaczka co sie brzuchem zwie ! a tak to troche mięśni by mi sie przydało bo kręglarz mi powiedział ze nie dziwi go ze kręgi mi wypadają jak zamiast mięśńi mam pudding :p
 
Gaga ja też sie melduje może mnie zmobilizujecie!!!
ponoć w grupie latwiej.
Ja zaczynam od dziś tak jak pisałaś tylko jak uśpię maluchy.
gaga a jak mi sie nie bedzie chciało tych brzuszków robić to moge wtedy barara >:D >:D >:D
bo jak tak to moj luby bedzie biedny oj biedny :laugh: :laugh:
 
ja jak narazie tylkoo czytam... może od tego schudnę?? ;D
nie mam siły normalnie. jak pere razy dziennie zalicze 4 pieterko to wymiękam... a dzis jeszcze latalam po sklepach bo szukałam kanwy i muliny... no i przyszły te wzory do hafowania co zamawialam.... sliiiiczne
 
reklama
Do góry